Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Letní divadlo v Brně začalo i s Polívkou, podívat se připluly dešťové mraky

13. 6. 2021 12:00  |  Třebíčský deník

Chlastají… a o mně to píšou, zahajuje se smíchem směrem k publiku Bolek Polívka letní divadelní scénu v Brně. Přestože prší, obsazují všechna dostupná místa. Je sobotní večer a představení DNA začíná.

celý článek

Skotsko vs. Česko trochu jinak. Tyhle krásky budou fandit fotbalistům v sukních

13. 6. 2021 09:20  |  Třebíčský deník

/GALERIE/ Pánové budou potit trička na evropském šampionátu. Ale co jejich protějšky? Přítelkyně či manželky fotbalistů budou jistě i v době koronaviru věrnými fanynkami svých milých. Pojďte se s námi podívat na některé z těch z tábora prvního českého soupeře na Euru – Skotska.

celý článek

Sečení trávy zatěžuje na Vysočině obcím rozpočty jako úklid sněhu za tuhé zimy

13. 6. 2021 06:14  |  Třebíčský deník

Kdo to poseče. V zimě sníh v létě zas tráva. Desítky tisíc korun stojí obce na první pohled obyčejné sečení trávy. Údržba zeleně zatěžuje obecní rozpočty stejně jako úklid sněhu za tuhé zimy.

celý článek

Branek se nedočkali. Fotbalisté Okříšek se s Polnou rozešli smírným výsledkem

13. 6. 2021 05:50  |  Třebíčský deník

Sobotní přípravný duel sice nabídl poměrně svižnou podívanou, té ovšem chybělo to pravé koření fotbalu, branky.

celý článek

Strach o život! Eriksen zkolaboval, lékaři ho oživovali před zraky manželky

12. 6. 2021 19:12  |  Třebíčský deník

Okamžik hrůzy nastal v utkání mistrovství Evropy mezi fotbalisty Dánska a Finska. V závěru prvního poločasu zkolabovala největší hvězda dánského týmu Christian Eriksen.

celý článek

Švýcaři přišli o sérii pěti výher, na úvod ME remizovali s Walesem

12. 6. 2021 18:02  |  Třebíčský deník

Fotbalisté Švýcarska neudrželi na úvod mistrovství Evropy vedení a remizovali s obhájci semifinálové účasti z Walesu 1:1. Na úvodní gól Breela Embola z úvodu druhé půle odpověděl šestnáct minut před koncem Kieffer Moore. Aktivnějším Švýcarům rozhodčí v závěru kvůli ofsajdu neuznali branku Maria Gavranovice.

celý článek

Životní triumf. Krejčíková ovládla Roland Garros. Titul věnovala Novotné

12. 6. 2021 17:16  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Český zázrak je dokonán! Tenistka Barbora Krejčíková ovládla antukový turnaj Roland Garros. V životním finále udolala Rusku Anastasii Pavljučenkovovou 6:1, 2:6, 6:4 a získala první grandslamový titul ve dvouhře v kariéře.

celý článek

Změna v nominaci! Zraněný Pavlenka přišel o Euro, trenéři povolali Koubka

12. 6. 2021 16:11  |  Třebíčský deník

Komplikace před Eurem. Trenéři české fotbalové reprezentace museli řešit před dnešním odletem do dějiště mistrovství Evropy změnu v nominaci. Národní tým vyrazil do Skotska bez zraněného brankáře Jiřího Pavlenky, kterého po úvodním utkání nahradí Tomáš Koubek.

celý článek

Letouny obsadí nebe nad Náměští: blíží se osmý ročník cvičení Ample

12. 6. 2021 14:43  |  Třebíčský deník

Sladění práce předsunutých návodčí s leteckými osádkami a veliteli pozemních jednotek v mezinárodním prostředí a schopnost podpořit zahraniční jednotky, tak shrnul hlavní cíle vojenského cvičení Ample Strike jeho ředitel Aleš Cápal.

celý článek

Kauza Kúdela? Čeští fotbalisté věří, že to zápas se Skoty neovlivní

12. 6. 2021 14:12  |  Třebíčský deník

Čeští fotbalisté neočekávají, že by jejich úvodní utkání na mistrovství Evropy v pondělí v Glasgow proti domácímu Skotsku měl ovlivnit incident z březnové odvety osmifinále Evropské ligy, v níž záložník Rangers Glen Kamara obvinil slávistického obránce Ondřeje Kúdelu z rasismu.