Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Senzace na pokračování! Fotbalisté Okříšek válí a na čele tabulky všem odskočili

20. 9. 2022 05:05  |  Třebíčský deník

Celek z Třebíčska zažívá doslova snový start do letošního ročníku nejvyšší krajské fotbalové soutěže na Vysočině.

celý článek

Trojský kůň ve Slavii? Santos si vyslechl rýpanec, obrana bez Holeše nefunguje

20. 9. 2022 05:00  |  Třebíčský deník

Byl to moment, který záhy rozhodl dlouho očekávaný zápas Plzně se Slavií (3:0) o první místo české ligy. Hned ve druhé minutě utkání nemotorně stáhl slávistický obránce Eduardo Santos v pokutovém území Jhona Mosqueru. Výsledek? Červená karta, proměněná penalta a rozhodnutí zápasu hned ze začátku.

celý článek

Želetava přijela bez gólmana, Nedvědice tak slavila vysokou premiérovou výhru

20. 9. 2022 04:50  |  Třebíčský deník

Neuvěřitelných třináct gólů bylo k vidění v utkání sedmého kola skupiny B fotbalové I. A třídy mezi Nedvědicí a Želetavou. Zápas skončil divokým výsledkem 9:4, Nedvědice slavila po letním postupu první vítězství.

celý článek

19. 9. 2022 19:19  |  Třebíčský deník

Za vytrvalého pískání, houkání a troubení hovořil Andrej Babiš v Telči před svými příznivci, ale i odpůrci. Do města, kde je doma kandidát do Senátu Miloš Vystrčil, přijel podpořit jeho protikandidátku Janu Nagyovou.

celý článek

Teplárny na Vysočině se chystají na zimu. Cena biomasy v Třebíči roste

19. 9. 2022 16:24  |  Třebíčský deník

Ve většině měst na Vysočině už začala topná sezona. Ceny tepla se zatím drží, za několik měsíců však na některých místech může vyjít topení na desítky tisíc.

celý článek

Skvělá forma Okříšek, polenský lídr na Třebíčsku padl

19. 9. 2022 07:36  |  Třebíčský deník

Duel dvou dosud nejlepších týmů svedl los sedmého kola krajského přeboru Vysočiny. Lepší aktuální formu potvrdili fotbalisté Okříšek. Ti proti Sapeli Polná skórovali jednou v prvním i druhém poločase, a tak po zásluze zvítězili 2:0.

celý článek

Rozpaky trvají. Slovan stále čeká na první domácí výhru

19. 9. 2022 07:24  |  Třebíčský deník

Stále to není ono. Fotbalisté Havlíčkova Brodu v první čtvrtině sezony marně hledali zápasový rytmus a to se potvrdilo i v sedmém kole divize D. Přestože rychle vedli, po výsledku 1:2 přenechali tři body brněnskému Startu.

celý článek

Ódu na fotbalovou ofenzivní radost zvládlo lépe Velké Meziříčí

19. 9. 2022 07:07  |  Třebíčský deník

Doslova raketový vstup mělo do zápasu Velké Meziříčí. Už po pár desítkách sekund zahrávalo rohový kop a prosadil se šutér posledních týdnů Mirek Malata – 0:1. To Vítkovice první šanci nezužitkovaly, a tak po deseti minutách pykaly podruhé. Po rychlé akci se levačkou z hranice vápna trefil Šuta.

celý článek

Parkovat své auto celý den v Třebíči? Buď stovky za poplatky nebo autobus

19. 9. 2022 05:38  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Parkování v centru Třebíče není podle místních žádná slast. Všude, kam se člověk podívá, stojí auta, najít volné místo se spíš rovná zázraku. „Je to taková hra na hledej a stejně nenajdeš. Od osmé hodiny ráno to všude bývá beznadějně plné. Když nenajdu místo na Komenského náměstí, řeším to tak, že parkuji až u sokolského stadionu. Odsud je to do centra asi půl kilometru,“ popsal Zdeněk Divíšek.