Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Silný ročník se zasloužil o další žákovské atletické medaile pro Vysočinu

20. 9. 2022 15:20  |  Třebíčský deník

Devět medailí, z toho pět zlatých, přivezli mladí atleti z žákovského mistrovství republiky, které se o víkendu konalo v Jablonci nad Nisou.

celý článek

Ze stovky devadesát korun. Chudnutí na Vysočině nadále pokračuje

20. 9. 2022 12:18  |  Třebíčský deník

Vysočina nadále chudne. Mzdy mají oproti loňsku o desetinu menší hodnotu.

celý článek

Na Karlovo náměstí v Třebíči se po dvou letech vrátily autobusy. Podívejte se

20. 9. 2022 08:16  |  Třebíčský deník

/FOTO, VIDEO/ Více než dva roky nemohly na Karlovo náměstí v Třebíči jezdit městské autobusy. Dnešního rána se na něj vrátily – čímž dala opravená plocha definitivně zapomenout na útrapy spjaté se zdejšími stavebními pracemi.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Dostal jsem více příležitostí, padá mi to tam, lebedí si Malata

20. 9. 2022 05:20  |  Třebíčský deník

Naposledy přispěl mladý útočník třetiligových fotbalistů Velkého Meziříčí jednou brankou k výhře klubu z Vysočiny na hřišti Vítkovic.

celý článek

Senzace na pokračování! Fotbalisté Okříšek válí a na čele tabulky všem odskočili

20. 9. 2022 05:05  |  Třebíčský deník

Celek z Třebíčska zažívá doslova snový start do letošního ročníku nejvyšší krajské fotbalové soutěže na Vysočině.

celý článek

Trojský kůň ve Slavii? Santos si vyslechl rýpanec, obrana bez Holeše nefunguje

20. 9. 2022 05:00  |  Třebíčský deník

Byl to moment, který záhy rozhodl dlouho očekávaný zápas Plzně se Slavií (3:0) o první místo české ligy. Hned ve druhé minutě utkání nemotorně stáhl slávistický obránce Eduardo Santos v pokutovém území Jhona Mosqueru. Výsledek? Červená karta, proměněná penalta a rozhodnutí zápasu hned ze začátku.

celý článek

Želetava přijela bez gólmana, Nedvědice tak slavila vysokou premiérovou výhru

20. 9. 2022 04:50  |  Třebíčský deník

Neuvěřitelných třináct gólů bylo k vidění v utkání sedmého kola skupiny B fotbalové I. A třídy mezi Nedvědicí a Želetavou. Zápas skončil divokým výsledkem 9:4, Nedvědice slavila po letním postupu první vítězství.

celý článek

19. 9. 2022 19:19  |  Třebíčský deník

Za vytrvalého pískání, houkání a troubení hovořil Andrej Babiš v Telči před svými příznivci, ale i odpůrci. Do města, kde je doma kandidát do Senátu Miloš Vystrčil, přijel podpořit jeho protikandidátku Janu Nagyovou.

celý článek

Teplárny na Vysočině se chystají na zimu. Cena biomasy v Třebíči roste

19. 9. 2022 16:24  |  Třebíčský deník

Ve většině měst na Vysočině už začala topná sezona. Ceny tepla se zatím drží, za několik měsíců však na některých místech může vyjít topení na desítky tisíc.

celý článek

Skvělá forma Okříšek, polenský lídr na Třebíčsku padl

19. 9. 2022 07:36  |  Třebíčský deník

Duel dvou dosud nejlepších týmů svedl los sedmého kola krajského přeboru Vysočiny. Lepší aktuální formu potvrdili fotbalisté Okříšek. Ti proti Sapeli Polná skórovali jednou v prvním i druhém poločase, a tak po zásluze zvítězili 2:0.