Zpravodajství

Tři kápě  |
Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Kamenice se vrátila na vítěznou vlnu, Ledeč šokovala Žirovnici gólem last minute

10. 10. 2022 05:25  |  Třebíčský deník

Ačkoliv fotbalisté Ledče nad Sázavou dohrávali svůj sobotní zápas pouze v devíti hráčích, přesto ještě dokázali v nastavení vstřelit vítěznou branku.

celý článek

OBRAZEM: Slovan se ve Speřicích probránil k bodu. Tatran náročný duel zvládl

10. 10. 2022 05:10  |  Třebíčský deník

Souboj bodově potřebných týmů. To bylo sobotní utkání 10. kola moravskoslezské divize D mezi fotbalisty nováčka ze Speřic a Havlíčkova Brodu. Za celých devadesát minut se v něm však necelé tři stovky diváků branky nedočkaly.

celý článek

Jak se vyrábí mošt z Vysočiny? Byli jsme u toho. Podívejte se

9. 10. 2022 14:59  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Sladká vůně jablek a hrušek. To jako první přivítá člověka, když zamíří za vrata pálenice a moštárny Veverka u Rokytnice nad Rokytnou na Třebíčsku. Období moštování vrcholí, sezona pálení se pomalu rozjíždí. Proto je potřeba denně zpracovat tuny a tuny ovoce, aby lidé měli dostatek zásob na zimu.

celý článek

OBRAZEM: Vrchovina potvrdila, že doma letos umí. Velké Meziříčí schytalo debakl

9. 10. 2022 13:20  |  Třebíčský deník

Velice důležité tři body do tabulky si v 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy připsali hráči Nového Města na Moravě. Znojmo v sobotu zdolali především díky vydařené první půli 2:1. Velké Meziříčí v neděli dopoledne na půdě rezervy Slovácka neuspělo.

celý článek

Glosa Tomáše Pohanky: Zrušme VAR! Spravedlnost ve sportu s rozhodčími je iluze

8. 10. 2022 22:30  |  Třebíčský deník

Sportovní redaktor Deníku na Vysočině se zamyslel nad prospěšností technologického systému VAR při fotbalových zápasech.

celý článek

Snaha, ale bez bodového úspěchu. Házenkáře Nového Veselí vychytal gólman Zubří

8. 10. 2022 22:15  |  Třebíčský deník

Pouze jedinkrát, a to hned v úvodu sobotního zápasu, se na palubovce Zubří dostali házenkáři Nového Veselí do vedení.

celý článek

OBRAZEM: Branky Bittnera rozhodly. První derby sezony patřilo hokejistům Třebíče

8. 10. 2022 20:58  |  Třebíčský deník

Na počet střel sice měli navrch hráči Dukly, ale produktivnější tentokrát byla Horácké Slavia.

celý článek

Mažoretky svým vystoupením okouzlily Třebíč. Podívejte se na jejich show

8. 10. 2022 20:16  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Navzdory pochmurnému počasí rozjasnily v sobotu mažoretky svými tanci Karlovo náměstí v Třebíči. V cizině vyhrávají poháry, přesto domácí prostředí třebíčské mažoretky překvapilo. „Na dlažebních kostkách vystupujeme málokdy. Většinou jsme v hale. Musíme si proto dávat větší pozor. Jelikož není povrch hladký, dělají se špatně otočky. Skoro se mi stalo, že jsem o dlažbu zakopla a spadla,“ prozrazuje dramatičtější zážitek mažoretka Simona Kohoutová.

celý článek

Cítím se nekomfortně, přiznává po sérii bez vítězství trenér Vysočiny Kameník

8. 10. 2022 10:25  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Opět bez výhry. Páteční nerozhodný výsledek s Prostějovem (1:1) byl již pátým duelem FC Vysočina bez tříbodového zisku. Po skvělém vstupu do sezony, kdy Jihlavané bodovali v pěti ze šesti utkání, se svěřenci Jana Kameníka výsledkově trápí. „Dostali jsme se do nepohody a nekomfortní situace,“ netají jihlavský trenér.