Jaroměřice nad Rokytnou - Pořadatelé festivalu Petra Dvorského oznámili změnu v programu.

Třebíč - Ekotechnické centrum Alternátor v Třebíči připravilo sbírku pro handicapovanou Leušku Mácovou, která trpí nvzácným M-CM syndromem.

Mikulovice - Bezpečné a moderně vybavené dětské hřiště dostaly děti v Mikulovicích na Třebíčsku.

celý článek

Třebíč se Žďárem na hraně, ani výhra nemusí stačit

5. 6. 2017 20:00  |  Třebíčský deník

Třebíč, Źďár nad Sázavou – V letech 2013 a 2012 slavily titul v divizi D. Nyní se fotbalisté Třebíče se Žďárem nachází ve svých soutěžích na sestupových příčkách. Třebíč je třetí od konce v MSFL, Žďár na stejné pozici v divizi. A ani případné výhry v posledním kole jim nemusí stačit.

celý článek

OBRAZEM: Szvoboda si udržuje před Jaulinem mírný náskok

5. 6. 2017 18:51  |  Třebíčský deník

Pacov – Jestli nějaká třída mezinárodního českého šampionátu slibuje boj o zlato, pak je to jen ta druhá nejprestižnější - MX2. Prim zde budou ale hrát dva zahraniční jezdci, očekává se přetahovaná mezi Maďarem Bencem Szvobodou a Francouzem Sulivanem Jaulinem. To se potvrdilo i v Pacově.

celý článek

Třešť doma vyhrála a přiblížila se k záchraně

5. 6. 2017 13:31  |  Třebíčský deník

Vysočina – Už jen dvě kola se odehrají ve fotbalových I. A třídách. V tom uplynulém si zadělaly na problémy týmy Rantířova, Telče, Luk nad Jihlavou a Slavoje Polná B. Všem jde o holý krk, ale bodovat se jim nepovedlo. Hodně si naopak pomohla Třešť, která vítězstvím utíká hrobníkovi z lopaty.

celý článek

5. 6. 2017 13:30  |  Třebíčský deník

Třebíč - Nedaleko zámku v Třebíči se usadil mamut. Místo jako by se vrátilo do pravěku. Právě toto období dějin bylo námětem letošní dějepravné soutěže pro děti z Třebíče.

celý článek

Želetava porazila Hrotovice pěti góly během osmi minut

5. 6. 2017 13:00  |  Třebíčský deník

Třebíčsko – Jednoznačným výsledkem skončilo záchranářské derby 24. kola I. A třídy ve skupině B. Fotbalisté Želetavy získali důležité tři body po vítězství nad Hrotovicemi.

celý článek

Náměšť ovládla souboj o první místo v Dukovanech

5. 6. 2017 12:00  |  Třebíčský deník

Třebíčsko – Šlágr 24. kola I. B třídy měl jednoznačného vítěze. Fotbalisté Náměště-Vícenic byli na hřišti druhých Dukovan lepší a přímý souboj o první místo ve skupině B.

celý článek

Vysočina Gladiators zvítězili nad přerovskými Mamuty

4. 6. 2017 20:23  |  Třebíčský deník

Jihlava - Přímé slunce a 28 stupňů Celsia. To byly podmínky pro odvetné utkání amerického fotbalu mezi Vysočina Gladiators proti Přerov Mammoths, které skončilo výsledkem 20:3.