Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

PODÍVEJTE SE: Derby ovládl mírný favorit, Žďár snižoval v závěru

10. 3. 2024 19:22  |  Třebíčský deník

Dlouhá zimní přestávka je u konce, v sobotu začala jarní část i fotbalové divize D. Hned na úvod se opět setkaly dva extřetiligové týmy, ve vzájemném duelu byli úspěšnější fotbalisté Nového Města na Moravě. Na hřišti rivala ve Žďáře zvítězili 2:1.

celý článek

Fotbalisté Vysočiny čekají na první jarní gól. S Kroměříží remizovali

10. 3. 2024 18:07  |  Třebíčský deník

Druhé jarní utkání a podruhé bez vstřelené branky. Zatímco v minulém kole fotbalisté Jihlavy podlehli 0:3 rezervě Sigmy Olomouc, v nedělním duelu osmnáctého kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY na domácím stadionu remizovali 0:0 s Kroměříží.

celý článek

Nové Veselí dotáhl v Maloměřicích k jasnému vítězství Flajsar

10. 3. 2024 17:35  |  Třebíčský deník

Konečná devátá příčka. Házenkáři Nového Veselí v posledním kole základní části extraligy podle očekávání vyhráli na palubovce Maloměřic přesvědčivě 34:25 a obsadili tak v tabulce devátou příčku. Těsně tak zůstali za branami play-off.

celý článek

Divize startuje: V Pelhřimově a ve Speřicích přemýšlí jen a pouze o záchraně

10. 3. 2024 13:00  |  Třebíčský deník

Fotbalisté Pelhřimova a TJ Dálnice Speřice, poslední vítězové krajského přeboru, mají před jarním startem divize relativně skromné cíle.

celý článek

GLOSA: Pražská S herně v Evropě nezklamala, dětská naivita se ovšem trestá

10. 3. 2024 12:42  |  Třebíčský deník

Na čtvrteční vystoupení nejslavnějších českých fotbalových klubů v další části vyřazovací části Evropské ligy se zaměřil sportovní redaktor Deníku.

celý článek

Při přestavbě domu v Naloučanech objevili granát. Zlikvidovali ho pyrotechnici

10. 3. 2024 12:39  |  Třebíčský deník

K nebezpečnému nálezu vyjížděli policisté z Náměště nad Oslavou a pyrotechnici z Brna.

celý článek

Český lev pro rodačku z Třebíče. Simona Peková ho získala za film Přišla v noci

10. 3. 2024 07:35  |  Třebíčský deník

Třebíč si může zapsat další zářez do historie českého filmu. Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) udělila sošku Českého lva Simoně Pekové. Tato rodačka z Třebíče si prestižní ocenění vysloužila za svůj výkon ve filmu Přišla v noci. Nominována byla v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli.

celý článek

Výstraha před silným větrem: o víkendu platí také pro Vysočinu

9. 3. 2024 15:27  |  Třebíčský deník

Výstrahu před silným větrem vyhlásili o víkendu meteorologové také na Vysočině. Během soboty a neděle bude podle odborníků zesilovat čerstvý jihovýchodní vítr, který místy doprovodí nárazy o rychlosti pětapadesát až sedmdesát kilometrů v hodině.

celý článek

Fotbalová Jihlava se těší na Kroměříž. Vzpomínky na dávný postup jsou stále živé

9. 3. 2024 05:32  |  Třebíčský deník

Domácí premiéra s historickým nádechem. První letošní soutěžní domácí utkání odehrají jihlavští fotbalisté netradičně v neděli. Od 15.30 hodin přivítají podruhé v historii na svém trávníku hráče Hanácké Slavie Kroměříž. Na minulé vzájemné střetnutí fanoušci FC Vysočina určitě rádi vzpomínají, byť je to již téměř devatenáct let. Tenkrát totiž po něm klub slavil historický postup do nejvyšší soutěže.