Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Náměšť sesadila žďárskou rezervu z čela tabulky

30. 10. 2017 12:00  |  Třebíčský deník

Třebíčsko – Změna na špici tabulky, kanonáda a zasloužená remíza. Zajímavé výsledky přineslo díky rozmarům počasí neúplné 13. kolo I. A třídy.

celý článek

Fotbalová IV. třída mužů - skupina A

30. 10. 2017 10:32  |  Třebíčský deník

Třebíčsko - Dohrávka fotbalové IV. třídy mužů - skupina A.

celý článek

Fotbalová III. třída mužů - skupina A

30. 10. 2017 10:25  |  Třebíčský deník

Třebíčsko - Dohrávky fotbalové třetí třídy mužů - skupina A.

celý článek

Budova vlakového nádraží v Budějovicích je zavřená, vítr strhl část střechy

30. 10. 2017 09:48  |  Třebíčský deník

Moravské Budějovice - Nedělní vichřice se významně dotkla Moravských Budějovic.

celý článek

Třebíčští zastavili sérii porážek, doma udolali Zubry

30. 10. 2017 06:17  |  Třebíčský deník

Třebíč – Konečně! Po čtyřech zápasech, ve kterých získala Horácká Slavia jediný bod, opět přišla do Třebíče hokejová radost. V sobotu zdolala doma nebezpečný Přerov 3:1. Brankáře Jekela přitom hostující Zubři připravili o čisté konto až necelých pět minut před koncem duelu.

celý článek

OBRAZEM: Začíná to být kritické. Vysočina prohrála čtvrtý zápas v řadě

29. 10. 2017 19:04  |  Třebíčský deník

Nulový říjen. Čtyři ligová utkání sehráli jihlavští fotbalisté v desátém měsíci roku. Nezískali v nich ani bod a jsou přikováni na poslední místo tabulky. Nejčerstvější nezdar si připsali ve včerejším chladném podvečeru v Mladé Boleslavi, kde domácím podlehli 1:2.

celý článek

28. 10. 2017 15:30  |  Třebíčský deník

Lipník – Odhadem až tisíc lidí se vypravilo v sobotu do Lipníku na výlov rybníku Okrouhlík. Ani ošklivé počasí je neodradilo od zážitku spojeného se spoustou dobrého jídla.

celý článek

OBRAZEM: Pirátům chyběly čtyři sekundy. Dukla slaví další velký obrat

27. 10. 2017 20:40  |  Třebíčský deník

Jihlava - Kapitánův koncert. Jihlavští hokejisté znovu prokázali bojovné srdce. Proti chomutovským Pirátům nabrali za jedenadvacet minut tříbrankové manko, přesto slavili vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Režisérem dalšího zmrtvýchvstání nováčka byl její lídr Tomáš Čachotský, který byl u tří branek svého celku.

celý článek

Nejvyšší krajské ocenění letos získal i třebíčský lékař Chmelíček

27. 10. 2017 18:27  |  Třebíčský deník

Třebíčsko - Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina, kamennou medaili, v tomto roce obdržel také emeritní primář gynekologie v Třebíči Miloš Chmelíček. Narodil se v Náramčí v roce 1924.

celý článek

Paprskům je úctyhodných 50 let. Oslaví to

27. 10. 2017 13:28  |  Třebíčský deník

Moravské Budějovice – Ve velkém sále Besedy v Moravských Budějovicích se bude v pátek 27. října slavit úctyhodný milník. Uskuteční se tam koncert místní kapely Paprsky k jejímu padesátému výročí vzniku.