Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Oblíbený běh na Hrádku zaznamenal rekordní účast

17. 4. 2019 15:55  |  Třebíčský deník

Třebíč - Sportovní veřejností oblíbený běh na Hrádku tradičně zahájil už sedmý ročník vytrvalostního poháru McRAI CUP v Třebíči.

celý článek

Veřejný závod horských kol se v Třebíči jede v první polovině května

17. 4. 2019 12:43  |  Třebíčský deník

Třebíč - Blíží se neděle 12. května, která bude jistě svátkem milovníků cyklistiky v přírodě. Na tento den totiž Sportovní klub SHS Třebíč připravil již XII. ročník veřejného závodu horských kol ČEZ MTB Maraton. Start a cíl závodu je tradičně ve sportovním areálu TJ Spartak Třebíč na třebíčské ulici Manželů Curieových, středně těžké tratě pak vedou především po lesních a polních cestách nádhernou krajinou Přírodního parku Třebíčsko.

celý článek

Okříšky zahájily jaro porážkou

17. 4. 2019 10:48  |  Třebíčský deník

Okříšky – V prvním jarním kole Moravskoslezské divize žen skupiny C narazily fotbalistky Okříšek na favorizované Medlánky. Zápas ovlivnily slepené branky brněnského týmu v obou poločasech.

celý článek

Cenu hejtmana získalo město Třebíč, průmyslovka a Třebíčské centrum

17. 4. 2019 09:46  |  Třebíčský deník

Třebíč - Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost získala v kategorii veřejný sektor třebíčská radnice.

celý článek

Zámky, tvrz, secesní vily. Prodat je není jednoduché

17. 4. 2019 05:53  |  Třebíčský deník

Třebíč – Zatímco například po městských bytech o velikosti 2+1 za rozumnou cenu se v současnosti jen zapráší, ve výčtu nabízených nemovitosti k prodeji jsou i ty z opačného spektra. Jak lehké či složité je prodat historicky cenné objekty?

celý článek

Rapotice se chytly střelecky. Odnesly to šesti góly Kouty

16. 4. 2019 21:00  |  Třebíčský deník

Třebíčsko – Čtyři okresní derby týmů z Třebíčska mělo na programu 18. kolo I. A třídy skupiny B. Nejvíce branek padlo v sobotu v Rapoticích, kde domácí tým přestřílel Kouty 6:3. Ve zbylých se radovali favorité.

celý článek

Trenér Náměště Kylíšek musí řešit hráčské ztráty

16. 4. 2019 17:53  |  Třebíčský deník

Náměšť nad Oslavou – Po dvou jarních výhrách přišly také dvě porážky. Fotbalisté týmu Náměště-Vícenic sice měli těžké soupeře, ale bodovat rozhodně mohli. A měli. V Ledči nevyužili šance a dostali gól v poslední minutě po rohovém kopu. S Novou Vsí inkasovali po standardních situacích hned třikrát.

celý článek

Snipers začali porážkou na nájezdy

16. 4. 2019 17:50  |  Třebíčský deník

Třebíč – Baráž o Národní ligu zahájili florbalisté Třebíče neúspěšně. V prvním duelu s Hradcem Králové byli Snipers na začátku třetí třetiny ve vedení o tři góly, ale Východočeši dokázali dvanáct sekund před koncem srovnat na 7:7. V nájezdech uspěl vyzyvatel, na jehož půdě se budou hrát o víkendu další dva zápasy.

celý článek

Želetava doplácí na marodku, vyhlíží druhou polovinu jara

16. 4. 2019 16:06  |  Třebíčský deník

Želetava – Velice těžký vstup do jarních odvet mají za sebou fotbalisté Želetavy. Z prvních tří duelů vybojovali jen tři body za výhru 4:1 nad Moravcem, ovšem za sebou mají již tři nejlepší týmy I. A třídy skupiny B.

celý článek

Aktivní zálohy nacvičovaly ochranu náměšťského vojenského letiště

16. 4. 2019 12:17  |  Třebíčský deník

Náměšť nad Oslavou - Na letišti v Náměšti se sešli příslušníci aktivních záloh. Nacvičovali střelby, střežení a ochranu letiště i reakci na možné incidenty.