Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

VIDĚLI JSME: BKS odskočilo konkurentům, bez ztráty body zůstávají rovněž Žabanti

15. 9. 2022 05:20  |  Třebíčský deník

Druhé kolo měl o uplynulém víkendu na programu letošní ročník Žďárské ligy malé kopané.

celý článek

Tipy redaktorů Deníku: Sparta pod Paterou na titul, Dědkův pohárový koktejl

15. 9. 2022 05:00  |  Třebíčský deník

Hokejová extraliga je za rohem, čtvrtečním duelem startuje úvodní zápas mezi Kometou Brno a Karlovými Vary. Kdo je hlavní kandidát na titul, kdo bude šlapat na záda favoritům či kdo bude rád za účast v play-off? Deník se zeptal svých reportérů napříč regiony na jejich tipy.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Palbu Přibyslavi v Dobroníně dirigoval dorostenec Wasserbauer

15. 9. 2022 04:50  |  Třebíčský deník

Střelnici si otevřeli v prvním poločase duelu v Dobroníně fotbalisté Přibyslavi. V rámci šestého kola 1. B třídy v něm nasázeli soupeři pět gólů a položili tak základ konečnému jasnému vítězství 6:2. Kanonádě týmu z Havlíčkobrodska velel šestnáctiletý Daniel Wasserbauer, který během půlhodiny dokázal skórovat třikrát.

celý článek

Mají první bod. Házenkáři Nového Veselí se rozešli s pražskou Duklou nerozhodně

14. 9. 2022 21:40  |  Třebíčský deník

Po první půli středeční předehrávky to vypadalo, že by mohl mít Sokol i na lepší výsledek. Nakonec ovšem bral jeden bod.

celý článek

OBRAZEM: Nový ročník Chance ligy odstartoval. Na úvod naplno bodovala jen Třebíč

14. 9. 2022 21:10  |  Třebíčský deník

Druhá nejvyšší hokejová soutěž v Česku měla ve středečním podvečeru na programu své letošní úvodní dějství.

celý článek

Zmizelá Třebíč. Nová expozice v třebíčském Předzámčí představuje minulost města

14. 9. 2022 17:22  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Jaké předměty používali dávní Třebíčané? Tuto otázku zodpoví nová expozice v třebíčském Předzámčí, kde lze spatřit některé z nálezů objevených při archeologickém průzkumu během stavebních pracích na Karlově náměstí.

celý článek

Fotbalisté Pohledu poprvé ztratili, utkání rozhodla novorychnovská bojovnost

14. 9. 2022 13:35  |  Třebíčský deník

Papírové předpoklady vzaly za své v utkání skupiny A fotbalové I. A třídy. Nový Rychnov, který do neděle na podzim ještě nebodoval, porazil 3:0 vedoucí Pohled. Ten přesto dál soutěž vede, Novému Rychnovu patří předposlední příčka.

celý článek

Vzájemný souboj „odpadlíků" byl jednoznačný. Dobronín bude čekat na novou krev

14. 9. 2022 13:15  |  Třebíčský deník

Jednoznačným vítězstvím hostů skončilo utkání dvou fotbalových týmů, které před letošní sezonou dobrovolně zvolily I. B třídu. Ve skupině A nejnižší krajské soutěže prohrál Dobronín s Přibyslaví 2:6.

celý článek

Na počest královny Alžběty: první letošní dítě z babyboxu v Třebíči je Elisabeth

14. 9. 2022 13:01  |  Třebíčský deník

Deset minut před středeční jedenáctou hodinou vrzla dvířka třebíčkého babyboxu a za chvíli se již dětský lékař Jaroslav Belvončík radoval.

celý článek

Krajská liga odstartovala. Telč si vyšlápla na obhájce, derby lépe vyšlo Světlé

14. 9. 2022 12:12  |  Třebíčský deník

Druhý ročník obnovené Krajské ligy mužů Vysočina byl v sobotu rozehrán na třech stadionech. Hned na úvod klopýtl vítěz minulé sezony, moravskobudějovická Žihadla se z Telče vracela s prázdnou.