Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Nebuď prase. Nezvyklá kampaň má v Třebíči výsledky po pár měsících

20. 3. 2023 06:00  |  Třebíčský deník

Nezvyklá kampaň běží v Třebíči už několik měsíců. Na komiksová prasata od Štěpána Mareše si lidé již zvykli. Součástí kampaně byly i kamerové záběry hříšníků.

celý článek

Odplata se povedla! Třebíč zaskočila Zlín a srovnala semifinálovou sérii

19. 3. 2023 21:05  |  Třebíčský deník

Byl to podobný, téměř stejný průběh jako v sobotu. Týmy si pouze prohodily role. Hokejoví Berani měli šanci odvézt si z Třebíče vedení 2:0 na zápasy v semifinálové sérii Chance ligy, to se však nakonec nestalo. I díky tomu, že téměř po polovině zápasu stahovali manko 0:3, které stanovili svými trefami Martin Dočekal a slepenými brankami ve druhé části Matěj Novák a Vojtěch Šilhavý. Série se tak do Zlína, kde se bude hrát ve středu a ve čtvrtek, stěhuje za stavu 1:1 na zápasy.

celý článek

PODÍVEJTE SE: Fotbalisté Bystřice zdolali Speřice díky dvěma brankám Chloupka

19. 3. 2023 12:50  |  Třebíčský deník

VIDEO, FOTOGALERIE/V sobotním utkání 14. kola moravskoslezské divize D, prvním jarním, zdolali fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem před vlastními fanoušky Speřice 2:0.

celý článek

Obec z Třebíčska čeká volební reparát. O víkendu půjdou k urnám Lhánice

19. 3. 2023 06:07  |  Třebíčský deník

/VIDEO/ Shodli se, že se neshodnou. Šest obcí na Vysočině si v sobotu 25. března zopakuje volby do zastupitelstva. Loni na podzim se vítězové nedokázali dohodnout, kdo a jak obec povede. Zastupitelstva se rozpadla, život ve vsi se zastavil, o základní chod samosprávy se stará nucený správce. Kromě Havlíčkobrodska zasáhnou volby do všech okresů Vysočiny.

celý článek

Historický most stále chátrá. Kraj Vysočina jej odmítl, nejspíš zamíří do aukce

19. 3. 2023 06:05  |  Třebíčský deník

Loupežnický či Vysoký. Pod těmito názvy je známý historický most u Petrávče, nedaleko Velkého Meziříčí. Bývalý silniční most je už desítky let nevyužívaný, chátrá a hrozí jeho zřícení. Potřebuje nutně opravu, jenže ani kraj, ani město pro něj nemají využití.

celý článek

Povedená třetina nestačila. Třebíč v prvním semifinále padla, málem se nedohrálo

18. 3. 2023 21:10  |  Třebíčský deník

Hodně dlouhý sobotní večer se odehrával především podle not soupeře. Hokejisté Třebíče prohrávali v prvním semifinálovém duelu Chance ligy na domácím ledě se Zlínem už od šesté minuty a v deváté minutě se hra na víc než hodinu zastavila kvůli dírám v ledu. Duelu hrozil předčasný konec. Zápas přece jen pokračoval a k vítězství 4:3 dokráčel Zlín. Druhý zápas série je na programu v neděli od půl šesté večer znovu v Třebíči.

celý článek

18. 3. 2023 16:47  |  Třebíčský deník

/REPORTÁŽ/ Ladnost baletky, výkon vrcholového sportovce. Nádherné kostýmy, elegantní účesy. Tři stovky mažoretek z celé republiky v sobotu měří síly ve sportovní hale v Chotěboři na Havlíčkobrodsku. Jde o hodně. Je to první kvalifikační soutěž na republikový šampionát.

celý článek

Radešínská Svratka si hýčká poklad. Polovinu gólů týmu na podzim vstřelil Lhoták

18. 3. 2023 06:34  |  Třebíčský deník

Kanonýr víkendu. Příběhy nejlepších střelců po každém odehraném kole přináší Deník pravidelně. Nejčastěji se jedná o hráče v okresních soutěžích. Zmapovali jsme proto pro vás podrobněji, jak se dařilo snajperům v krajských soutěžích Vysočiny. V řadě zajímavých čísel vyčnívá snajpr Radešínské Svratky. Na podzim vstřelil přesnou polovinu branek svého týmu, který přezimoval na první příčce B skupiny 1. B třídy.

celý článek

Start divize III: Fotbalisté Humpolce, Bystřice a Brodu jsou na tom zatím nejhůř

18. 3. 2023 05:25  |  Třebíčský deník

Jediným cílem posledního tria podzimní tabulky moravskoslezské divize D je záchrana v soutěži.

celý článek

Fotbalisty Velkého Meziříčí čeká po debaklu těžký úkol, Vrchovina musí do azylu

18. 3. 2023 05:10  |  Třebíčský deník

Shodně v neděli dopoledne se v dalším kole třetí ligy představí svým fandům fotbalisté Velkého Meziříčí i Nového Města.