Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Vraždění jehňátek. Fotbalisté Pelhřimova C zdrtili Rohoznou jedenatřiceti góly

21. 9. 2021 12:29  |  Třebíčský deník

Střelecké hody. Těžko uvěřitelný výsledek se zrodil v neděli na pelhřimovském stadionu. Místní C tým totiž rozstřílel ve čtvrté třídě Pelhřimovska tým SK Rohozná 31:0 (13:0). Střelecky se blýskli především Zdeněk Pahr, jenž skóroval sedmkrát, a Borek Růžek, autor šesti gólů. Oba přitom nastoupili až do druhého poločasu.

celý článek

Prskavec před MS: Jsem ve slušné forme, žena se syny bude asi fandit za plotem

21. 9. 2021 07:12  |  Třebíčský deník

Olympijské zlato má pořád mimořádný třpyt, ale už přišel čas na další výzvu. Jiří Prskavec se po odpočinkovém období nyní připravuje v Bratislavě na víkendové mistrovství světa ve vodním slalomu. „Myslím, že mám docela formu, ale těžko říct, na co to bude stačit,“ řekl osmadvacetiletý kajakář, který se po olympiádě objevil jen při mistrovství republiky na Lipně, kde skončil po pěti dnech tréninku čtvrtý.

celý článek

MSFL je již za polovinou podzimu. Fotbalové kluby z Vysočiny zatím příliš nezáří

21. 9. 2021 05:45  |  Třebíčský deník

Doposud nejlépe si ve třetí lize vedou fotbalisté Velkého Meziříčí, ale i oni jsou až ve spodní polovině tabulky.

celý článek

Letošní Ample Strike? Stovky vojáků a úžasné stroje v oblacích

21. 9. 2021 05:33  |  Třebíčský deník

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Sto padesát příslušníků aliančních armád NATO, šest set vojáků, téměř devět stovek navedení letadel na cíl, posádky ve více než dvaceti letounech a čtyři sta padesát odlétaných  hodin ve vzdušném prostoru České republiky. Takové jsou výsledky osmého ročníku vojenského cvičení Ample Strike, které se konalo na vrtulníkové základně u Náměště nad Oslavou.

celý článek

Další milník na obzoru. Kritizovaný Jágr opět zachraňuje Kladno

21. 9. 2021 05:00  |  Třebíčský deník

Jaromír Jágr může už dnes vstřelit svůj jubilejní 100. gól v nejvyšší tuzemské soutěži. Byl to večer jednoho hokejisty, Jaromír Jágr v pátém kole extraligy proti Litvínovu režíroval vítězství 3:2. Na první branku přihrál, poté se prosadil po pohotové dorážce bekhendem. Aby toho nebylo málo, hrající majitel kladenského klubu rozhodlo vítězství v čase 45:45, když si po střele z úhlu vybojoval odražený kotouč za brankou a po objetí klece překonal Godlu.

celý článek

Expert Sadílek: Orel jako kouzelník. Z poloviny jsou karty směšným gestem

Expert Sadílek:  Orel jako kouzelník. Z poloviny jsou karty směšným gestem
20. 9. 2021 18:42  |  Třebíčský deník

Bývalý fotbalista a trenér Stanislav Sadílek, který je dědečkem záložníků Lukáše (1. FC Slovácko) a Michala (Twente Enschede) exkluzivně pro Deník komentuje nejen dění z FORTUNA:LIGY.

celý článek

Radiátory začínají hřát. Víme, kolik budou třebíčští platit za teplo

20. 9. 2021 17:56  |  Třebíčský deník

/FOTO/ Na obyvatele Žďáru nad Sázavou čeká v posledním čtvrtletí roku nepříjemné překvapení. Za teplo si připlatí až o tři sta korun více. Ze stávajících 447 korun za gigajoule cena vzroste až na 724 korun za gigajoule. Důvodem jsou vyšší ceny emisních povolenek.

celý článek

Defenzivní trápení Vysočiny. Dvě třetiny gólů inkasovala ze standardních situací

20. 9. 2021 15:16  |  Třebíčský deník

Nepříjemný evergreen. Činnost jihlavských fotbalistů směrem dozadu se vyznačuje solidní precizností. Vždyť také v osmi kolech inkasovali pouze třikrát ze hry. Obranné řady Vysočiny se ale nesmí dostat pod tlak standardních situací. V nich zatím bohužel pravidelně propadají, inkasují laciné branky a zásluhou toho ztrácejí i cenné body.

celý článek

Pelhřimov opět ztratil body, Sapeláci doma sestřelili Náměšť sedmi brankami

20. 9. 2021 05:55  |  Třebíčský deník

Také po osmém kole krajského přeboru zůstávají bez prohry fotbalisté vedoucích Speřic a rezervy Nového Města na Moravě. Ta v sobotu dokázala dvěma góly v závěru srovnat nepříznivý stav souboje s Pelhřimovem. V 1. A třídě dál suverénně vládnou skupině A hráči Kamenice nad Lipou, kteří ani posedmé neztratili bod. Ve východní skupině se na čelo tabulky propracovalo Jemnicko.