Třebíčský deník  |
iDNES.cz  |

Favorit vládne. Velké Meziříčí se vrátilo z Kroměříže bez bodu

3. 10. 2022 05:47  |  Třebíčský deník

Zatím nejkvalitnější soupeř čekal na fotbalisty Velkého Meziříčí v sobotu odpoledne. V rámci devátého kola MSFL se představili v Kroměříži a favorit potvrdil své ambice. Hanácká Slavia vyhrála 3:1 a na čele tabulky zvýšila svůj náskok, protože druhé Rosice zaváhaly s Kvítkovicemi. Velkému Meziříčí patří třináctá pozice.

celý článek

Házenkáři Nového Veselí mají první výhru. Ve Strakonicích řádil Tomášek

3. 10. 2022 00:31  |  Třebíčský deník

První výhra v sezoně. Do šestého kola extraligy čekali házenkáři Nového Veselí na dva body z nejvyšší soutěže. Dočkali se jich v sobotu, kdy domácí Strakonice porazili 25:18.

celý článek

KVÍZ: Marečku, podejte mi pero! Připomeňte si legendární komedii

2. 10. 2022 04:50  |  Třebíčský deník

Večerní průmyslovka. Postrach žen a mužů. Své si s ní užil i hrdina slavné komedie Marečku, podejte mi pero! (1976) v podání Jiřího Sováka. Film, jímž Oldřich Lipský navázal na úspěšné středoškolské veselohry Martina Friče, těží ze slovní humoru a skvělého hereckého obsazení. 6. října se film vrací do kin. Co si o něm pamatujete?

celý článek

PODÍVEJTE SE: Dressler penaltou zavelel k výhře. Hodonín doma porazil Vrchovinu

1. 10. 2022 22:00  |  Třebíčský deník

Opět se dostali na úspěšnou vlnu. Z posledních tří kol vybojovali hodonínští fotbalisté sedm bodů a vrátili se zpět do horní poloviny třetiligové tabulky. V sobotu na domácím hřišti U Červených domků dokonce ani neinkasovali a porazili Vrchovinu 2:0. „Vybojovali jsme tři body, jsem spokojen. Hosté mají ve svém kádru šikovné a rychlé hráče, kteří hrají maximálně agresivně. S naší kombinační hrou jsme to měli těžké, utkání bylo spíše o soubojích, moc fotbalovosti nenabídlo,“ zhodnotil duel devátého kola hodonínský kouč Pavol Švantner.

celý článek

Plzeň zaváhala, v Ďolíčku jen remizovala. Vrba zažil další potupnou porážku

1. 10. 2022 18:03  |  Třebíčský deník

/FOTO/ Fotbalisté mistrovské Plzně protáhli v lize rekordní sérii bez porážky už na 31 utkání, poprvé po sedmi kolech ovšem nezvítězili. Lídr tabulky neudržel na hřišti Bohemians vedení a remizoval 1:1. Baník v 10. kole podlehl Českým Budějovicím 1:2 a doma prohrál už čtvrtý zápas ze šesti v této sezoně.

celý článek

Pomůže kapitán zachránit Spartu? Matné Letenské hodlá probudit Krejčí

1. 10. 2022 08:30  |  Třebíčský deník

Z posledních pěti zápasů pět remíz, bodová propsat na vedoucí Plzeň a druhou Slavii se zvětšuje. Sparta nezažívá v úvodu sezony ideální období, to by ale mohl změnit chystaný návrat jejich kapitána Ladislava Krejčího mladšího, který by už měl být po zranění zad k dispozici.

celý článek

Nevyzpytatelný souboj. Fotbalisté Brodu by se chtěli proti Žďáru konečně chytit

1. 10. 2022 05:30  |  Třebíčský deník

První říjnový víkend bude servírovat 9. kolo moravskoslezské divize D. Jeho tahákem bude pro fanoušky z Vysočiny tradiční krajské derby, v němž v sobotu od 15.00 přivítá trápící se Havlíčkův Brod fotbalisty Žďáru nad Sázavou.

celý článek

Lídra přeboru čeká okresní derby. Potvrdí fotbalisté Pelhřimova roli favorita?

1. 10. 2022 05:15  |  Třebíčský deník

Vedoucí celek tabulky krajského přeboru, fotbalisté Pelhřimova, se v sobotu na domácím hřišti utkají s Žirovnicí.

celý článek

Jihlava přivezla z Dukly výprask 0:5, hlavou jej načal drobný Kim

30. 9. 2022 20:05  |  Třebíčský deník

Co naplat, že většinu první půle měli fotbalisté Vysočiny Jihlava navrch, když v posledních třech minutách poločasu na hřišti pražské Dukly obdrželi dva góly. Po přestávce další tři a v předehrávce desátého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohráli na Julisce 0:5.