Cíle reprezentace? Postup na EURO a návrat mezi elitu, vyhlásil Fousek

Podzimní reprezentační blok je minulostí, ohlédnutí za ním nyní přinesl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek. Potěšily ho výkony a výsledky výběrů do 21 a 19 let, zklamáním byl naopak pád dospělé reprezentace z elitní skupiny Ligy národů. „Pevně věřím, že zpět do ligy A v dalším ročníku zase postoupíme,“ vyhlásil Fousek.

celý článek

Kluci už si dělají srandu, že naháním Paděru, usmívá se jihlavský kanonýr Míča

28. 9. 2022 05:50  |  Třebíčský deník

V minulém ročníku nepostoupila Jihlava do play-off Superligy malého fotbalu. Hořké zklamání v letošní sezoně odmítá opakovat, což potvrdila v úvodních dvou kolech, která vyhrála. Notně jí k tomu pomohl útočník Jiří Míča, který v nich zaznamenal sedm branek a jednu asistenci.

celý článek

Remízový král? Tentokrát by fotbalisté Bohdalova bod určitě brali všemi deseti

28. 9. 2022 05:40  |  Třebíčský deník

Zkušený trenér fotbalového klubu ze Žďárska Vítězslav Machatka si postýskl, že jeho ovečky inkasují velmi laciné branky.

celý článek

KANONÝR DENÍKU: Na krásu asi nic moc, ohlédl se za hattrickem s úsměvem Honzl

28. 9. 2022 05:25  |  Třebíčský deník

Třemi trefami v prvním poločase na sebe o poslední zářijové neděli upozornil pelhřimovský Jiří Honzl. V utkání skupiny A fotbalové I. B třídy vyhrál v duelu nováčků Pelhřimov B nad Českou Bělou 5:3.

celý článek

Smolař Souček. Penaltu jsem měl dát, litoval kapitán. Ukázali jsme naše srdce

28. 9. 2022 05:00  |  Třebíčský deník

/ROZHOVOR/ Češi v klíčové bitvě ve Švýcarsku inkasovali dvě branky během jedné minuty a vypadalo to s nimi bledě. Před přestávkou ale srovnal Patrik Schick a v šedesáté minutě přišla vyložená šance – penalta. Kapitán Tomáš Souček ji ale neproměnil. „Beru na sebe, že to byla moje vina. Po takovém výkonu to byla rána do zad,“ hodnotil neúspěšný exekutor pokutového kopu.

celý článek

Minuta hrůzy, tři tyče, opět zahozená penalta. Češi padají z elitní společnosti

27. 9. 2022 22:40  |  Třebíčský deník

Zase neproměněná penalta, tři tyče… Čeští fotbalisté si v St. Gallenu vybrali obrovskou porci smůly. V závěrečném utkání Ligy národů padli ve Švýcarsku 1:2 a elitní skupinu opouští. Zápas rozhodla minuta hrůzy, ve které národním tým inkasoval oba góly.

celý článek

Frýdek si zamiloval Švýcarsko. Zpátky do Česka se nám s rodinou nechce, říká

27. 9. 2022 06:00  |  Třebíčský deník

/ROZHOVOR/ Ve švýcarském prvoligovém klubu FC Luzern hraje Martin Frýdek mladší třetí sezonu, angažmá si nesmírně pochvaluje a dokonce přemýšlí, že v zahraničí zůstane i po konci aktivní fotbalové kariéry.

celý článek

Z jasné převahy nebylo nic. Naopak, domácí Světlá rozhodla v závěru v oslabení

27. 9. 2022 05:30  |  Třebíčský deník

Tři body vydřeli fotbalisté Světlé nad Sázavou v nedělním pouťovém utkání s Mírovkou.

celý článek

Chybí střelec, nejsou body. Fotbalisté Humpolce se ocitli na úplném dně tabulky

27. 9. 2022 05:20  |  Třebíčský deník

Absence střelce je hlavním důvodem toho, proč spadl klub z Pelhřimovska až na poslední místo tabulky.