Moštárny roztáčejí lisy. Loni byla úroda špatná, ale letos je jablek dost. Zahrádkáři z Vysočiny plánují, že moštárny zavřou až koncem října.

celý článek

Okresní fotbalové soutěže. Studenec šokoval výhrou v Třebelovicích

21. 9. 2020 11:00  |  Třebíčský deník

Událostí sedmého kola okresního přeboru Třebíčska je bezesporu vysoké vítězství Studence na horké půdě Třebelovic. Hosté vstřelili už do poločasu čtyři góly a po změně stran výhru ještě navýšili. Ve spanilé jízdě pokračují ve třetí třídě Hrotovice. Tentokrát nadělovaly desítku v Třebenicích a zatím ještě neztratily ani bod. Obdobně je na tom i ve čtvrté třídě Valeč.

celý článek

Deník představí lídry stran, kteří usilují o křeslo hejtmana Vysočiny

21. 9. 2020 10:00  |  Třebíčský deník

Co chtějí prosadit kandidáti, kteří by po volbách rádi usedli do hejtmanského křesla? Jaké jsou jejich programové priority? A kde na všechno vezmou peníze? I o tom bude řeč na úterní debatě s lídry stran kandidujících v krajských volbách, kterou Deník pořádá v hotelu Atom v Třebíči.

celý článek

Dvě domácí porážky. Šebkovice vyšly v anglickém týdnu naprázdno

21. 9. 2020 08:54  |  Třebíčský deník

Po polovině podzimu mají fotbalisté Šebkovic na svém kontě pouze pět bodů. Na vlnu optimismu je naladilo vítězství 1:0 v Žirovnici, ale nedokázali na něj navázat. Ve středu totiž v dohrávce pátého kola prohráli s Okříškami, v sobotu nestačili ani na rezervu Velkého Meziříčí.

celý článek

Krajské fotbalové soutěže. Kamenice nad Lipou si podala Mírovku

21. 9. 2020 06:00  |  Třebíčský deník

Výsledkový servis krajských fotbalových soutěží z uplynulého víkendu.

celý článek

Spojovací ulice se otevře, nový povrch čeká na Znojemskou

21. 9. 2020 05:48  |  Třebíčský deník

Uzavírka spojovací tepny mezi ulicemi Hrotovická a Znojemská spěje ke konci. Silnice už teď má kompletně nový povrch.

celý článek

Hattrick Bendy natáhl vítěznou sérii fotbalistů Pelhřimova na pět zápasů

20. 9. 2020 21:30  |  Třebíčský deník

Pelhřimovský brankář Lukáš Holický sice po více než pěti stech minutách přišel o neprůstřelnost, ale vítězná šnůra jeho týmu se natáhla na šest zápasů. Lídr krajského přeboru vyhrál v Třebíči 3:1.

celý článek

Ve šlágru střelcům zvlhl prach. Bystřice se rozešla s Brodem smírně

20. 9. 2020 21:15  |  Třebíčský deník

Hrstka diváků se v sobotu na Lužánkách branky nedočkala. V největší příležitosti zápasu neuspěl havlíčkobrodský snajpr Žila. Šance Ždírce na dobrý výsledek zhasla v Lanžhotě brzy po startu druhého poločasu.