STYLSTAV hledá zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 187

Auto-moto

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 29 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 28 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 43 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 20 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 25 , dnes vloženo: 0)


Nabízíme ochranu krovních konstrukcí proti škůdcům. Ochranu nabízíme jak preventivní, tak i řešení problémů s již napadeným dřevem. Životnost postřiku se rovná životnosti dané stavby. Ochrana je velmi účinná a dlouhodobá. Cena nové střechy je dnes neúnosná, a proto doporučujeme dbát na zdraví dřeva ve Vaší stavbě. Chemickým postřikem zabráníme škůdcům a houbám, aby Váš krov v budoucnu napadli. Cenovou nabídku zpracujeme rychle a zdarma. Upřednostňujeme zakázky ve Velkém Meziříčí a okolí.

Chcete být součástí týmu zásobování v mezinárodní společnosti NKT? → HLAVNÍM ZAMĚŘENÍM TÉTO POZICE JE zajistit zásobování tak, aby byla zachována plynulost výroby a investičních akcí. → HLEDÁME NÁKUPČÍHO, KTERÝ JE samostatný, cílevědomý člověk, který se nebojí pracovat na více úkolech najednou. BUDETE vykonávat provozní nákupní aktivity, úzce spolupracovat s kolegy z nákupu, provádět nákup a vytváření nákupní dokumentaci a další činnosti. → Abyste uspěli je důležité mít dostatek zkušeností, zkušenosti s kooperací s vedením nákupu, logistiky, znalosti systémů kvality a Incoterms, komunikativní AJ, MS Office (zejména Excel), znalost SAP výhodou, ŘP sk. B → NABÍZÍME výborné mzdové ohodnocení, spoustu benefitů a mimo jiné i zkrácenou (37,5 h/ týdně), flexibilní pracovní dobu a přátelský kolektiv. Pro více informací o pozici, prosím, kontaktuje HR oddělení na tel. č. 725 646 927 nebo napište na miluse.vasickova@nkt.com

CO BUDETE DĚLAT? → Připravovat kabel na provedení kusové zkoušky. → Odebírat vzorky pro výběrové zkoušky → Provádět, vyhodnocovat a evidovat specifické zkoušky → Vystavovat hlášení neshodných výrobků CO POŽADUJEME? → Manuální zručnost → SOU/ SOŠ CO VÁM NABÍZÍME? → Práci na nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden), VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy, NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek 1 400,-/ měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna a další Zavolejte nám na 725 646 927, 566 511 511 nebo piště na nabor@nkt.com PŘIDEJTE SE K NÁM!

INVESTUJEME, INOVUJEME, BUDUJEME, ROSTEME. A BUDEME TĚ POTŘEBOVAT! KOHO HLEDÁME? → Spolehlivého, fyzicky zdatného člověka s ochotou učit se novým věcem → Uchazeče s vyučním listem - v technickém oboru výhodou CO VÁM NABÍZÍME? → Řádné a důkladné zaškolení na pozici → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy (bonus za 0 hodin nemoci, letní a vánoční bonus), NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, fitness centra, na sjezdovku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek až 1 400,- měsíčně na životní nebo penzijní pojištění, a mnoho dalších → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna ZAVOLEJTE NÁM na tel. č. 566 511 511, 725 646 927 nebo napište na miluse.vasickova@nkt.com nebo si k nám na recepci přijďte vyplnit náborový dotazník a případně si rovnou prohlédnout i závod na adrese U Tržiště 685/1, Velké Meziříčí. PŘIPOJTE SE K NÁM!

CO BUDETE DĚLAT? → Provádět kusové zkoušky výrobků podle zkušebních postupů a záznamy výsledků zkoušek do systémů SAP, CaDET, apod. → Odebírat vzorky pro výběrové zkoušky → Provádět, vyhodnocovat a evidovat specifické zkoušky → Vystavovat hlášení neshodných výrobků CO POŽADUJEME? → Osvědčení Vyhlášky 50/ 1978 Sb. nebo elektrotechnické vzdělání → Praxe technického nebo elektrotechnického směru – výhodou → Znalosti IMS výhodou → SOU/ SOŠ ideálně technického nebo elektrotechnického směru CO VÁM NABÍZÍME? → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy, NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek 1 400,-/ měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna a další Zavolejte nám na 725 646 927, 566 511 511 nebo piště na nabor@nkt.com PŘIDEJTE SE K NÁM!

Chcete být součástí týmu Supply Chain (logistika) a podílet se na zcela novém projektu? CO BUDETE DĚLAT? → Podílet se na plánování výroby, periodických inventur → Zpracovávat výrobní plány dle požadavků v SAP, APO a ICE → Ŕídit nedokončenou výrobu, vést sklad polotovarů, inventarizace → Určovat optimální výrobní dávky CO POŽADUJEME? → SŠ/ VŠ, analytické myšlení, samostatnost a pečlivost, efektivní komunikaci → Zkušenosti s plánováním nebo řízením výroby → Anglický jazy na alespoň na středně pokročilé úrovni (denní komunikace slovem i písmem). CO VÁM NABÍZÍME? → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek 1 400,-/ měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna a další Zavolejte nám na 725 646 927, 566 511 511 nebo piště na nabor@nkt.com PŘIDEJTE SE K NÁM!

Prodám skútr Italjet Formula 125. Najeto 5450 km, rok výroby 2016, jeden majitel, servisní knížka. Skútr nebyl havarován ani poškozen, výborný stav. Po velkém servise ( vzduchový filtr, palivový filtr, řemen variátoru, svíčka, olej). Přední a zadní světla LED s denním svícením. Kotoučová brzda přední a zadní. Hlavní a boční stojan. Skútr lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Koupený nový v ČR. Možnost odpočtu DPH. Cena 24 900.-Kč. Velké Meziříčí

Nabízím za odvoz postel 200x80cm rozkládací na 200x160cm s úložným prostorem

Společnost PROTISK Prchal s.r.o. hledá nového pracovníka na pozici tiskaře. Nabízíme: - zajímavá práce v malém kolektivu - příjemné pracovní prostředí rodinné firmy - jistota stabilní firmy s více než třicetiletou tradicí Náplň práce: - obsluha tiskového ofsetového stroje Man Roland ve dvousměnném provozu (6-14, 14-22) Požadavky: - technické zaměření, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost Odborné zaškolení zajištěno. Své nabídky a životopisy zasílejte na: info@protiskprchal.cz Více info na tel.: 774 403 663

Do našeho výrobního závodu ve Velkém Meziříčí přijmeme pracovníka na pozici instalatéra. Jedná se o různorodou práci ve výrobě nástaveb přívěsných vozíků. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme standardní jednosměnný provoz a každoroční růst platů!

Prodám 8 ks kovových regálů. Rozměr 177x76x69 cm. Cena 1300 Kč/ks.

Dobrý den, Sháním Práci/Brigádu, jsem 24 letý kluk z Velkého Meziříčí, poslední 3 roky, jsem dělal na stavbách, vypomocného elektrikáře. (Sekání drážek, tahání kabelů, seřizování zásuvek a světel, zapojování jednoduchých rozvaděčů, montáže tepelných čerpadel apod.) Nebojím se práce a rád se přiučím novým věcem, děkuji.

Prodám dětské kolo značka Kross 27,5" Hexagon 4 velikost 15". Doporučená výška 150-165 cm . Kolo jako nové.Osobní předání Velké Meziříčí.Cena 7000 Kč.

Prodám dětské kolo. Pro dítě ve věku asi 6 až 8 let. Cena 500 Kč.

Pro moji osobní potřebu koupím byt 1+1 1+kk ve Velkém Meziříčí, platba hotově

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist