Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 235

Auto-moto

(inzerátů: 34 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 50 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 33 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 8 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 25 , dnes vloženo: 0)


Prodám kultivační kola na Zetor 3011 rozměr 9-32.cena 5000kč.tel.604171964

Prodám zemědělskou usedlost v Uhřínově, nedaleko Velkého Meziříčí. Usedlost je známá svou bohatou kulturní historií zejména tvorbou básníka,novináře, překladatele a spisovatele Jana Zahradníčka, který zde za války působil. Rozloha pozemku : Zemědělská usedlost 1740 m2 zahrada 462 m2 zahrada 1103 m2 zahrada 5121 m2 les 4288 m2 Celodenně prosluněné parcely jsou oploceny a sjednoceny do obdelníku. Budovy jsou po částečné renovaci, na třech nemovitostech jsou nové krovy a křidlice, v jedné z budov je z části zbudovaná půdní vestavba a nová okna. V areálu jsou dvě studny, státní vodovod a elektřina, je zde rovněž uskladněn specifický materiál k částečnému dokončení dobového rázu usedlosti. Jedná se o jeden z nejbohatších statků , který měl pro svoji strategickou polohu pro obec velký význam. V minulosti byl částečně využíván i jako místní pošta, či sklad pro JZD. V hospodářské části hlavní budovy jsou původní dobové klenby, celá usedlost je suchá a v dobrém stavu. Cena po prohlídce dohodou. Na SMS a e-mail nereaguji, volat dokud nepříjmu hovor od 8 -18 hod. Realitní kanceláře nevolat! Prosím o respektování poslední věty!

Prodám Škoda Fabia druhé generace s bezproblémovým motoerm 1.2 HTP 44 kw Rok výroby 2007 najeto 180 000 km, centrální zamykání, airbagy, ABS, radio, závěsné zařízeni. Krásný, zachovalý, servisovaný, nehavarovaný, a nikdy nelakovaný vůz s čistým a neponičeným interierem, zcela bez koroze jak karoserie tak podvozku a bez jakýchkoliv kosmetických a mechanických vad. Nově udělán předprodejní servis olejů filtrů a rozvodů včetně nové STK v ceně 12000 Kč . Na SMS, e-mail ani vzkazník nereaguji, v případě zájmu volat dokud nepřijmu hovor od 8 -18 hod na tel. 775940717 cena 59000 Kč

Prodám dámské trekingové kolo v zachovalém stavu, velikost 17. Cena 5500Kč (včetně doplňků na fotce).

Máš potenciál a chceš se stát součástí stabilní mezinárodní společnosti? Zvládneš nepřetržitý (12 hodinový) provoz a dovolené víc než na co máš zákonný nárok? Pak možná hledáme právě Tebe. Co očekáváme? Ochotu učit se novým věcem, Spolehlivost Flexibilitu Slušnost Fyzickou zdatnost Zdravotní způsobilost Vyučení a základy cizího jazyka výhodou, nikoli však podmínou! Co nabízíme? Rozmanitou práci - nejsme pásová výroba! Přátelský kolektiv, ochotní nadřízení Řádné a důkladné zaškolení na pozici Velmi dobré mzdové ohodnocení Řadu benefitů: Permice do aquaparku, volný vstup do fitka, dotované závodní stravování, stravenky, pravidelně vyplácenou mzdu, v případě zájmu zaměstnavatelem plně hrazené jazykové kurzy, smlouvu na dobu neurčitou, příspěvěk až 1 000,- měsíčně na životní nebo penzijní pojištění, finanční příspěvek při životních a pracovních jubilích, výhodné mobilní tarify, ...na dalších benefitech pro zaměstnance neustále pracujeme. Sportovní a společenské akce: Vánoční večírky, posezení s jubilanty, rodinné dny, možnost vyrazit na kulturní akce Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě nám dejte vědět na 566 511 559 nebo na nabor@nkt.com, případně za námi přijďte do firmy na adresu U Tržiště 685/1 Velké Meziříčí. Těšíme se na Vás.

Bez kvalitních kabelů se moderní svět neobejde! Pojďte s námi přenášet energii do světa! Do týmu kvality V nepřetržitém provozu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK. Co u nás bude nový člen týmu dělat? Provádět kusové zkoušky výrobků Podporovat výrobu z pohledu kvality Pracovat v nepřetržitém provozu, ale se super kolegy a nadřízeným Ukládat výsledky do systémů Odebírat vzorky pro výběrové zkoušky Provádět, vyhodnocovat a evidovat specifické zkoušky (měření Riz, Tg delta aj.) V případě potřeby vystavovat hlášení neshodných výrobků v systémech Co by měl kandidát mít? Schopnost orientovat se v technické dokumentaci SOŠ/SOU Co je výhodou mít? Praxe z technického nebo elektrotechnického směru Schopnost udržovat zkušební zařízení Samostatnost a praktičnost Znalosti IMS (EMS, OMS,BOZP) výhodou Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. propadlé či platné V případě zájmu o nabízenou pozici nám o sobě dejte vědět. Těšíme se na Vás.

Koupím stavební pozemek nebo dům v Měříně či v bezprostředním okolí.

Sklenice na med Včela 730 prodám nové sklenice na med. Cena za sklenici včetně víčka 9kč. Pouze osobní odběr.

Prodám ford focus 1,6, benzin, rok výroby 2005, najeto cca 130 tis.km, Cena dohodou.

Věnuji kredenc za odvoz, 10 km od Velkého Meziříčí, tel. 774543458

Pronajmu byt 2+1 50m2 s balkónem ve Velkém Meziříčí v ulici U Statku.

McDonald's Velké Meziříčí nabízí práci na brigádu. Nabízíme nástupní mzdu 104 Kč na hodinu. Noční směny s nadstandardním příplatkem 30%. Slevu na stravu 50% a nápoje zcela zdarma. Dále benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v restauraci, tak i u našich partnerů. Nástup možný ihned.

McDonald's Měřín nabízí práci na brigádu. Nabízíme nástupní mzdu 104 Kč na hodinu. Noční směny s nadstandardním příplatkem 30%. Slevu na stravu 50% a nápoje zcela zdarma. Dále benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v restauraci, tak i u našich partnerů. Nástup možný ihned.

McDonald's Velké Meziříčí nabízí práci na plný či zkrácený úvazek. Nabízíme nástupní mzdu 132 Kč na hodinu s možností navýšení o 5 Kč ihned po zaškolení. Noční směny s nadstandardním příplatkem 30% a víkendový příplatek ve výši 10%. Slevu na stravu 50% a nápoje zcela zdarma. Dále benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v restauraci, tak i u našich partnerů. Během pracovního roku nárok na 3 dny zdravotního volna a 20 dní dovolené. Nástup možný od 28.6.2020.

McDonald's Měřín nabízí práci na plný či zkrácený úvazek. Nabízíme nástupní mzdu 132 Kč na hodinu s možností navýšení o 5 Kč ihned po zaškolení. Noční směny s nadstandardním příplatkem 30% a víkendový příplatek ve výši 10%. Slevu na stravu 50% a nápoje zcela zdarma. Dále benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v restauraci, tak i u našich partnerů. Během pracovního roku nárok na 3 dny zdravotního volna a 20 dní dovolené. Nástup možný ihned.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist