Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 180

Auto-moto

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 23 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 30 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 5 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 6 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 40 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 23 , dnes vloženo: 1)

Seznámení

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 5 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 25 , dnes vloženo: 0)


Nabízíme na prodej byt 3+1 s balkonem na ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí. Byt leží vhodně ve druhém patře s výtahem, je orientován na jižní stranu. Dispozičně je rozvržen tak, že nabídne dostatek prostoru rodině s dětmi, ale najde v něm vhodné zázemí i mladý pár. Díky tomu že je byt nevybaven a v původním stavu, je vhodný zejména pro ty zájemce, kteří si jej chtějí zabydlet a předělat dle svého vkusu, z původního vybavení zde zůstává kuchyňská linka a plynový sporák s troubou. Byt je po revitalizaci se zateplením obvodového pláště, včetně plastových oken. Protože je panelový dům usazen v lukrativní části města, budete to mít kousek do centra, zastávka MHD je před domem. Vaše děti jistě přivítají, že to budou mít kousek na dětské hřiště, do školy, školky, knihovny, jídelny nebo gymnázia. Okolí panelového domu je čisté a s upravenou zelení. Velkou výhodou bytu je jeho vytápění, které je řešeno vlastním plynovým kotlem a to včetně ohřevu vody, zaplatíte tedy opravdu jen to, co skutečně protopíte. Byt je volný ihned. Prohlídka je možná kdykoli po domluvě s RK.

Prodám burgundské králíky, samce i samice.Rodiče tetovaní. Cena 350 Kč

Co vás čeká: Komunikace se zákazníky, podílení se na aktivním vyhledávání obchodních příležitostí. Kalkulace a navrhování skleněných konstrukcí (interiér / exteriér). Podílení se na zajímavých projektech (od rodinných domů až po obchodní centra). Koordinace a realizace projektových procesů. Práce v kanceláři i terénu. Požadujeme: Vzdělání – min. střední s maturitou. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu, chuť učit se novým věcem, technické myšlení. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 40 000 Kč. Platové podmínky v závislosti na růstu dovedností a znalostí. Měsíční odměny a prémie. Služební auto k osobnímu užívání, možnost home office. Příspěvek na obědy 82,- Kč. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Podpora zkušeného projektového a obchodního oddělení, možnost seberealizace. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Prodám čtyřmístnou vysokou sedačku, je potřeba vyčistit. Cena 1000 Kč.

Prodám trekové pánské kolo Olpran. Cena 800 Kč.

Co vás čeká: Montáže celoskleněných produktů – dveře, stěny, zábradlí, sprchy, obklady. Požadujeme: Vzdělání – min. střední s výučním listem. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku, je však výhodou. Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 30 000 Kč. Měsíční odměny a prémie. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Oborné zaškolení profesionály s dlouholetou zkušeností. Práce na zajímavých projektech. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Co vás čeká: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a opracování skla. Požadujeme: Vzdělání - základní + praktická škola. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Ochota pracovat. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 26 000 Kč do 28 000 Kč. Náborový příspěvek až 50.000Kč. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. 1 směnný provoz od 5:30 do 14:00 hod. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Zázemí a práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Prodám štěňátka Jack Russell teriér,čisto krevny bez papírů. Štěňata jsou očkovaná,jsou to 4 kluci. Odběr koncem září cena 11000,-

Co vás čeká: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a opracování skla. Požadujeme: Vzdělání - základní + praktická škola. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Ochota pracovat. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 30 000 Kč do 37 000 Kč. Náborový příspěvek až 50.000Kč. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. 1 směnný provoz od 5:30 do 14:00 hod. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Zázemí a práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Pro moji osobní potřebu koupím byt 1+1 1+kk ve Velkém Meziříčí, platba hotově

Prodàm dvě ptačí klece cena dohodou.

Prodám zelenou postýlku Linet pro novorozence.Určitě znáte z porodnice.... Vhodné pro děti do 4 měsíců. Cena 8 000,-kč ,nebo pronajmu za 400,- kč na měsíc

Kdo raduje nebo levně prodá pálené střešní tašky dvoufalcové a hřebenáče .T.704575305

Koupím odznaky technického zaměření, odbornou literaturu o traktorech a zemědělských strojích a starou motorovou pilu na poličku Tel. 704 575 305

Koupím garáž ,stodolu nebo pozemek na stavbu garáže v obci Kamenice u Jihlavy a koupím les, lesní pozemek po těžbě v okolí Kamenice u Jihlavy a Šlapanova Tel. 604 17 19 64.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist