VRATOVÉ SYSTÉMY VELKÉ MEZIŘÍČÍ s.r.o. hledá vhodného uchazeče na pozici montážní a servisní technik

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 183

Auto-moto

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 38 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 31 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 10 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 29 , dnes vloženo: 0)


Pronajmu řadový dům v bezprostřední blízkosti centra Velkého Meziříčí. Včetně garáže, sklepu atd. nově zrekonstruováno viz foto. Jedná se o 5+1, vhodné pro rodinu s dětmi. Volný od listopadu 2020. Klidná lokalita bez hluku! Cena dohodou, volejte, pište SMS, nebo napište na e-mail. Děkuji.

Pronajmu řadový dům v bezprostřední blízkosti centra Velkého Meziříčí. Včetně garáže, sklepu atd. nově zrekonstruováno viz foto. Jedná se o 5+1, vhodné pro rodinu s dětmi. Volný od listopadu 2020. Klidná lokalita bez hluku! Cena dohodou, volejte, pište SMS, nebo napište na e-mail. Děkuji.

Prodám vyčiněné liščí kůže

Prodám rostliny bylinek libečku, máty, meduňky, yzopu a jahodníku. Cena za 1 ks 25 Kč.

Prodám nové sklenice na med Včela 730. Cena za sklenici včetně víčka je 9kč. Pouze osobní odběr.

Na prodej je nový nepoužitý Sunar 5 Complex. Cena 150Kč

Na prodej jsou plně funkční chůvičky Philips Avent SCD 501 viz foto. Dětská chůvička zajišťuje bezproblémový jednostranný přenos zvuku bez přeslechů. Přenos zvuku tedy neruší jiné dětské chůvičky či bezdrátové a mobilní telefony. Philips AVENT dětská chůvička dosahuje až do vzdálenosti 300 metrů, umožňuje vlastní nastavení hlasitosti a může fungovat i na baterie. I když se snažíte sebevíc, může být dítě po uložení do postýlky stále neklidné. Pro tyto případy je tu teplé noční světlo, které vaše dítě dokonale zklidní a ukonejší k sladkému spánku. Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně. Cena 1000Kč

Hledám někoho z autoškoly . Chtěla bych jsi papíry na Auto i na jit kurzy a udělat řidičák normálně

Prodám cirkulárku domácí výroby, motor 5,5 kW, 20 let nepoužívána, dřevěná konstrukce, velmi těžká na manipulaci. Cena dohodou

Prodám plazmovou televizi zn. Panasonic zakoupenou v roce 2008. Funkční, ve výborném stavu. Nutnost dokoupení set top boxu pro příjem vysílání ve formátu DVB-T2. Cena 1 800,- Kč.

Nabídka sečení trávy krovinorecem strunou i nožem prace s motorovou pilou velké Meziříčí a okolí

Daruji lednici s mrazákem Zanussi za odvoz. Je funkční, ale vyměnili jsme ji za novou. Před odstavením se jí na pravém boku srážela voda, ale mohlo to být způsobeno dlouhým intervalem od posledního odmrazení. Osobní odběr ve VELKÉM Meziříčí. Více info na telefonu. Za odvoz!

Ahoj, hledám seznámení s kamarádkou - kamarádem ideálně se psí slečnou ke společnému toulání se přírodou nejen v okolí Velkého Meziříčí. Nejsme už žádní mlaďoši - panička 58 a pes 7roků, ale snad se ještě můžeme těšit na hezké chvíle s podobně naladěnými přáteli.

Ahoj, hledáme kamarádku - kamaráda s fenkou jakékoli rasy na občasné společné venčení. Nejsme už žádní divoši - panička 58, pes 7, ale rádi se touláme v přírodě, občas i pocvičíme. Těšíme se na společné chvíle nejen v okolí Velkého Meziříčí.

Prodám obývací stěnu + konferenční stolek. Cena 2000 Kč

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist