Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Práce

Celkem inzerátů: 31

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13 přijme zaměstnance na pozici asistent pedagoga kvalifikace dle §20 zák. č.563/2004 Sb. bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, ŘP skupiny B Nástup: 1. 2. 2020 Kontakt: Mgr. Vladana Jančíková, řed. školy mob. 773 378 610 e-mail: skola.brezejc@seznam.cz www.skoly-brezejc.cz

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s., Mostiště hledá kuchaře/kuchařku na hlavní pracovní poměr, vyučení v oboru podmínkou. Nabízíme turnusové směny od 6:00 do 14:30, mzda od 18.900,- Kč dle praxe, 5 týdnů dovolené.

Kaufland VM přijme zaměstnance do úseku pultu na plný nebo zkrácený úvazek. Nástup 26.000,-, stravenky,Multisport karta.

V Atlanticu pomáháme regionálním zákazníkům i jejich zahraničním pobočkám prorazit do světa pomocí web designu, brandingu a online marketingu. Dostanete se do firmy postavené na důvěře a osobní zodpovědnosti. Vaše nápady dopadnou na úrodnou půdu. Hlavní náplní vaší práce bude správa on-line kampaní. Staral/a jste se o výkonnost webů nebo e-shopů? Máte za sebou úspěšně provedené PPC kampaně? Baví vás přemýšlet v souvislostech? více na www.atlantic.cz/kariera

Ve firmě Bidfood hledáme nové kolegy a kolegyně do skladu. Vyhovuje Vám manuální práce v pohybu víc než sedět celý den na židli? Zamlouvá se Vám pracovat na třísměnný provoz? Máte rádi zimu? Pokud ano, tak právě Vás hledáme. Vaší pracovní náplní bude bezchybné přijímání a vychystávání zboží (potravin) za pomoci manipulačních vozíků a skenerů. Pokud budete ve výběrovém řízení úspěšní, budete pracovat ve firmě, na kterou je spoleh, která si váží svých zaměstnanců a neváhá do nich investovat. Kromě dobrého ohodnocení nabízíme příspěvky na stravování (stravenky v hodnotě 123,- KČ), zaměstnanecké slevy a další. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Více informací k práci a ochraně osobních údajů najdete na www.bidfood.cz/kariera

Hledáme kolegu na montáž sádrokartonu a zateplování rodinných domů. Práce převážně ve Velkém Meziříčí a okolí. Praxe výhodu, není ale podmínkou.

Náplň práce: - Práce na PC, základní administrativa - Sledování a vyhodnocování monitorovacího softwaru - Koordinace zásahových vozidel - Komunikace s klienty/techniky PCO - Nepřetržitý provoz Požadujeme: - Požadované vzdělání – min USV - Čistý trestní rejstřík - Osvědčení profesní kvalifikace (strážný, 68-008-E) – zajistíme ZDARMA - Ochota učit se novým věcem - Znalost PC, MS Office a internetu - Zodpovědný přístup, stabilitu, samostatnost - Praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti na HPP - Možnost osobního i profesního růstu - Místo výkonu práce Velké Meziříčí - Příjemné pracovní prostředí - Termín nástupu dohodou - Vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) - není podmínka - Benefity-výhodný tarif na volání a internet Mzda od 96,-Kč/hod. + příplatky

Nabízíme volné pracovní místo na hlavní pracovní poměr - 8 hod. denně, pouze ranní, víkendy volné. Místo výkonu firma Draka Kabely VM. Jedná se o úklid ve výrobních halách , kombinace strojové i ruční práce. Bližší informace rádi poskytneme na tel. 603289922

Vypisuji výběrové řízení na pozici "Obchodní asistent/tka". Pracovní náplní, je péče o stávající klienty. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. V případě zájmu o pozici posílejte strukturovaný životopis a aktuální fotografií na uvedený e-mail. Uzávěrka přihlášek je 31.1.2020

Vypisuji výběrové řízení na pozici "Pojistný specialista". Pracovní náplní, je péče o stávající klienty. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. V případě zájmu o pozici posílejte strukturovaný životopis a aktuální fotografií na uvedený e-mail. Uzávěrka přihlášek je 31.1.2020

Hledáme spolehlivého a manuálně zručného zaměstnance pro objekt potravinářské výroby v obci Vídeň u Velkého Meziříčí. Pozice je vhodná pro uchazeče na plný ale i na částečný úvazek. Nástup je možný ihned.

Sháníme traktoristu do zeměděltví a lesnictví, nástup možný ihned, min.mzda 30.000-40.000,-Kč/měsíc .

Do našeho výrobního závodu ve Velkém Meziříčí přijmeme pracovníka na pozici montážního dělníka. Jedná se o různorodou práci ve výrobě nástaveb přívěsných vozíků. Možnost osobního růstu.

Do našeho výrobního závodu ve Velkém Meziříčí přijmeme pracovníka na pozici instalatéra. Jedná se o různorodou práci ve výrobě nástaveb přívěsných vozíků. Vhodné i pro absolventy.

OSEVA, AGRO Brno, spol. s r.o. hledá na svou pobočku ve Stránecké Zhoři kolegu na pozici STROJNÍK PRO ÚPRAVU PLODIN. Pracovní náplň: příjem a výdej ve skladu, obsluha, běžná údržba a drobné opravy výrobní linky, odpovědnost za kvalitu vyráběného zboží, řízení manipulační techniky. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: odpovědnost, spolehlivost, průkaz VZV. Výhodou bude orientace v oblasti zemědělství a technické myšlení. Co Vám můžeme nabídnout: 5 týdnů dovolené, stravenky, pitný režim, roční prémie, příspěvek na dovolenou, měsíční příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na vzdělávací kurzy. Místo výkonu: Stránecká Zhoř. Nástup: dohodou

<< < 1 2 3 > >>
TOPlist