Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Práce

Celkem inzerátů: 24

Závodní jídelna ve Velkém Meziříčí přijme vyučenou kuchařku nebo pomocnou kuchařku na plný pracovní úvazek. Pracovní doba od 4 - 12,30 hodin od pondělí do pátku. Dobré platové podmínky a další firemní výhody. Pokud budete mít zájem pište na email tomcatering@tomcatering.cz nebo volat na telefon 731507056. Nástup možný od 2.1.2020

Hledáme vhodné brigádníky holky i kluky na pozici: VÝROBCE TRDELNÍKŮ ( příprava kávy apod. ) Co od vás očekáváme zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, zkušenosti s prodejem v potravinářství výhodou, spolehlivost a slušné vystupování a chuť komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu, chuť pracovat a čistý trestní rejstřík Co vám nabízíme zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou, získání zajímavé praxe a zkušeností, zaučíme na kávovaru i přípravě trdelníků, práci v pozitivním pracovním kolektivu, finanční ohodnocení 100/120KČ a možnost dlouhodobé spolupráce v rámci dalších projektů Stánek bude umístěn ve Velkém Meziříčí.

Nabizim praci- prodej vanocnich stromku v terminu od 2.12 do 23.12.2019. Pracovni doba od 8 do 17 hod denne, sobota 8-11hod. Denni vydelek 1000 kc, moznost vyplaty tydne,zaloha... Hledam spolehliveho muze i zenu. Prace na dohodu. Vse ostatni po tel.domluve.

Náplní Vaší práce bude: - nastavení parametrů a seřízení vstřikovacích lisů dle technických požadavků - zajištění preventivní údržby zařízení - rozjezd a ukončení sériové výroby - evidence a řešení závad Co od Vás očekáváme? - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (8hod. směny ranní/odpolední) - praxe v oblasti vstřikování plastů - samostatnost a ochotu pracovat v mladém kolektivu v zázemí rodinné firmy A co Vám nabízíme? - 25 000,- čistého - prémie a firemní benefity za dobře odvedenou práci - zázemí malé rodinné firmy Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš životopis!

VV SKLO s.r.o. | IČO: 26282135 MÍSTO VÝKONU PRÁCE Ořechovská 551 59451 Křižanov okr. Žďár nad Sázavou Všeobecní administrativní pracovníci (41100) Administrativa MZDOVÉ ROZPĚTÍ: od 20 000 Kč/měsíc MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ: ÚSV s maturitou PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH : HPČ Pracovní poměr - plný úvazek či zkrácený úvazek dle dohpdy Vyžadujeme: praxe v v této činnosti nutná! smysl pro pořádek, pečlivost, organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti, příjemné a reprezentativní vystupování pokročilá znalost AJ, flexibilní pracovní doba dle dohody. znalost programu MS OFFICE SŠ vzdělání s maturitou, Nabízíme: stravenky příspěvek na oděv příspěvky na sportovní, kulturní, zdravotnické či vzdělávací aktivity zaměstnanecká školení, vhodné i pro maminky po rodičovské První kontakt emailem KOMU SE HLÁSIT: Martin Vlček VV SKLO s.r.o. E-mail: vlcek@vvsklo.cz Telefon: 608523293

Dobrý den, hledám přivýdělek k zaměstnání, který zvládnu po práci (14-16 hod.). Nejlépe Velké Meziříčí. Administrativa, úklid, hlídání dětí, pomoc seniorům,..... za nabídky děkuji, maminka samoživitelka.

Hledáme ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU do zavedené Pivovarské restaurace s převážně českou kuchyní. Požadujeme praxi, snahu a slušnost. 12ti hodinové směny. Nabízíme zaměstnanecké benefity, HPP, nástup ihned.

Hledáme posilu na kompletaci a finální balení plechových udíren v Křižanově. Vhodné pro ženy. Důležitá je manuální zručnost a spolehlivost. Hlavní pracovní úvazek, jednosměnný provoz (6:00-14:30), stravenky v hodnotě 100Kč, nástup možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete životopis na e-mail kaiser@udirny.cz a nebo volejte tel.: 601 123 321.

Hledáme spolehlivého a manuálně zručného zaměstnance pro objekt potravinářské výroby v obci Vídeň u Velkého Meziříčí. Pozice je vhodná pro uchazeče na plný ale i na částečný úvazek. Nástup je možný ihned.

Hledáme spolehlivého zaměstnance pro potravinářskou výrobu ve Vídni u Velkého Meziříčí pro dvousměnný provoz. Nabízíme základní mzdu až 28.000 Kč a po zaškolení individuální prémie, 5 týdnů dovolené a další firemní benefity. Nástup možný IHNED.

Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizace přijme na hlavní pracovní poměr VŠEOBECNOU SESTRU PRO OŠETŘOVATELSTVÍ A REHABILITACI s místem výkonu práce Zdenky Vorlové 2160, Velké Meziříčí Kvalifikační a jiné požadavky: - ÚSO zdravotnické – Všeobecná sestra - Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - občanská a morální bezúhonnost - smysl pro týmovou práci Výhodou: - pomaturitní specializační studium, VOŠ, VŠ odpovídajícího zaměření - znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách - znalost programu IS Cyqnus Typické činnosti vykonávané na této pozici: - Poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu Nabízíme: - 10. platovou třídu - nepřetržitý provoz - odbornou práci v moderním zařízení - podporu dalšího vzdělávání a osobního růstu - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a masáže Předpokládaný nástup: ihned nebo po dohodě Kontaktní osoby: Mgr.Martina Sklenářová, tel.: 561 201 574, mob.:736 541 983, e-mail: sklenarova@domovvm.cz Dana Bartošová , tel.: 561 201 572, mob.:736 541 988, e-mail: bartosova@domovvm.cz

Pracovní náplň: evidenční činnost, sledování kamerového systému, příjímání návštěv. Požadavky: vhodné pro OZP, denní směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou, základní znalost anglického jazyka Náborový příspěvek - pro OZP po zapracování možná odměna za zisk dalších OZP zaměstnanců Možnost práce: na HPP nebo zkrácený úvazek Termín nástupu: ihned Lokalita práce: Velká Bíteš - Vlkovská Mzda: 87,10 Kč/hod.,+ příplatky, příspěvek na stravu, získání kvalifikace strážný zdarma Telefonní kontakt: 736 684 644, 734 392 666 E-mail: lucie.hamplova@security-monit.cz

Hledáme posilu do výroby plechových udíren v Křižanově. Jedná se o pozice: - Obsluha bodové svářečky (kompletace udíren) - Kompletace a finální balení Praxe ani svářečský průkaz není nutný, ale je důležitá manuální zručnost a spolehlivost. Hlavní pracovní úvazek, jednosměnný provoz (6:00-14:30), stravenky v hodnotě 100Kč, nástup možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete životopis na e-mail kaiser@udirny.cz a nebo volejte tel.: 601 123 321.

Základní škola a mateřská škola Křižanov přijme učitele/učitelku mateřské školy na zkrácený úvazek. Předpokládaný nástup: leden 2020. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: reditel@zskrizanov.cz

<< < 1 2 > >>
TOPlist