Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Práce

Celkem inzerátů: 47

Hledám šikovného řemeslníka na zazdění a připravení dveří na obložky tel.739872171

Hledáme učitele Aj a Nj na II, stupeň v základní škole. Bližší informace na telefonu 755 020 355.

Do cukrárny ve Velkém Meziříčí hledáme člověka na pravidelný úklid, Po-Pá 6:30-7:30. Podlahová plocha prostor je asi 100m², úklid zahrnuje umytí podlahy, úklid toalety a vyleštění výlohy. Práce zabere maximálně hodinu času, nabízím odměnu 200Kč/den.

Hledám paní k občasnému hlídání dětí.

Shell Velké Meziříčí přijme brigádnici na výrobu čerstvých baget. Nástup možný ihned, vhodné pro studenty nebo jako přivýdělek. Více info po telefonu 733 547 087 nebo osobně na čerpací stanici.

Hledám montážníky zábradlí na hlavní pracovní poměr. Jedná se o jednosměnný pracovní poměr. Na dobu určitou nebo neurčitou. Práce většinou po rodinných domech, možná pružná pracovní. Zkušenost ve stavebnictví výhodou. Manuální zručnost se u nás neztratí. Možnost zaučení a nabíráme i absolventy. Hrubý měsíční výdělek je 30000 až 40000 Kč. Více info na 774455111 nebo info@metal-pro.cz. Místo práce MetalPro Vysočina s.r.o., Náměstí 46, 594 42 Měřín.

Německá společnost Granit Parts k.s. se zastoupením ve Velkém Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici technického redaktora – HPP. Náplň práce: - zpracování technických údajů náhradních dílů zemědělské techniky - práce s katalogy náhradních dílů a webshopem - využití německého jazyka na bázi denní komunikace s kolegy v Německu - cenotvorba produktů GRANIT - občasné překládání německých textů Požadujeme: - komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - minimální ukončené vzdělání SŠ - orientace v oblasti zemědělství výhodou - prokazatelné znalosti MS Office především Excel, - všeobecná uživatelská schopnost práce na PC Nabízíme: - práci na HPP, vhodné i pro absolventy - možnost práce na plný i částečný úvazek - dobré platové ohodnocení - stabilní zázemí v rostoucí německé společnosti - stravenky - možný nástup ihned nebo dle dohody

Pracovní náplň: - evidenční a pochůzková činnost, kontrola osob a vozidel, sledování kamerového systému Požadavky: - denní a noční směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou Vhodné pro OZP – náborový příspěvek, po zapracování možná odměna za nábor dalších OZP zaměstnanců. Možnost práce: na HPP nebo zkrácený úvazek Termín nástupu: ihned Lokalita práce: Velká Bíteš Mzda: 87,10 Kč/hod. + 2,- pohyblivá složka, příspěvek na stravu, získání kvalifikace strážný zdarma. Telefonní kontakt: 734 392 666, 736 684 644 E-mail: lucie.hamplova@security-monit.cz

Výchovný ústav Velké Meziříčí hledá na pracovní pozici pro své odloučené pracoviště ve Žďáře nad Sázavou vychovatele.

Operátor výroby Do nového provozu v Brně hledáme manuálně zručné muže jako obsluhu brusky na sklo a obsluhu vrstvící pece na sklo. Nabízíme stabilní zaměstnání čisté pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Jedná se o práci na ranní směnu Po-Pá 5:30-14:00. Zajímavá nástupní mzda a osobní přístup.Možnost nástupu ihned.Zajištěné firemní dojíždění z Velkého Meziříčí a Velké Bíteš.

Nabízíme práci ve výrobní dílně na okraji Brna s možným kariérním postupem na vyšší odborné pozice. Dobrá dopravní dostupnost z dálnice s bezproblémovým parkováním v areálu. Vyrábíme plastová a hliníková okna a dveře, zasklení lodžií, panoramatické stěny a prosklené fasády. Odborné znalosti a praxe nejsou nutné, požadujeme logické myšlení, selský rozum, pečlivost, manuální zručnost a obratnost. A především chuť k učení a rozvíjení svých pracovních znalostí a schopností. Práce je na jednosměnný provoz pondělí až pátek 6:00-14:30 hodin (možno mírně přizpůsobit), takže odpoledne budete mít čas na rodinu, přátele a svoje zájmy. Jsme stabilní firma s 28-letou působností na trhu v ČR. Máme zajímavé stavební zakázky a poskytujeme dobré finanční ohodnocení, prémie a příspěvky na stravování. A také občasné stmelovací firemní večírky a víkendové výjezdy. Své životopisy posílejte naší milé slečně personalistce na e-mail: pernicova@stavoprojekta.cz. STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s., Modřická 72, Moravany u Brna

Společnost AGADOS Velké Meziříčí hledá vedoucího logistiky dopravy se zaměřením na zahraniční přepravu. Požadavky: SŠ vzdělaní aktivní znalost NJ písmem i slovem práce na počítači řidičský průkaz B+E praxe v oboru výhodou nástup dle dohody nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 1,5 násobek mzdy navíc Kontakt: Zdeněk Štěpánek, 566 653 302, stepanek@agados.cz

Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (NC a CNC obráběcí stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR a SW k nim), počítačové techniky apod.– více na webu Т: 737660465

Přijmeme do HPP na dobu neurčitou, schopného a spolehlivého zaměstnance do směnného provozu na pozici, ošetřovatel (ka) dojnic. Nabízíme práci v malém kolektivu, dobré platové podmínky a další benefity. ZD Oslavice, tel. 602532573, email: zd.oslavice@seznam.cz.

Sháním práci nebo brigádu,zednicinu sadrokartony zatepleni fasad,či jake koliv jiné práce.nejlépe s možností vyplácení dene či záloh. dekuji za nabitky 728826818

<< < 1 2 3 4 > >>
chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
TOPlist