MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE - expert exportu

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 24.11. 2020 13:56 inzerát č. 27674

Pracovní náplň: - Technické poradenství a podpora zákazníků - Vytváření nabídek a kalkulací - Školení zákazníků, technická podpora v terénu - Vytváření podkladů u nestandardních výrobků pro potřeby výrobního procesu - Spolupráce s obchodním a technickým oddělením firmy Očekáváme: - Vzdělání nebo zájem technického směru - Německý jazyk na úrovni min. B2 - Praxe na obdobné pozici nebo motivovaný absolvent technického směru - Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a odolnost vůči stresu - Pokročilá znalost MS Office (MS Word, MS Excel) Nabízíme: - Práci ve stabilní a dynamické firmě - Nástup ihned, práce na plný úvazek - Firemní stravování - Další jazykové vzdělávání - Příspěvek na penzijní fond Životopisy zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566 502 441, 775892549

Kontaktní údaje:
Zdenka Švandová
775892549
svandova@minirol.cz

TOPlist