MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

SPRÁVCE E-SHOPU

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 24.11. 2020 13:47 inzerát č. 27673

Pracovní náplň: - Správa zákaznického portálu/e-shopu, obsahová náplň, průběžná aktualizace publikovaných dat - Komunikace s obchodním oddělením a s produkt manažery – součinnost v procesu zavádění nových výrobků na trh - Rozvoj a údržba systému, koordinace externí firmy a prostředí Nav - Optimalizace výkonu e-shopu - Online marketing ve spolupráci s agenturou, kampaně, statistiky Google Analytics Očekáváme: - Znalost online prostředí - Znalost IT prostředí - Zkušenosti se správou e-shopu a projektovým řízením - Znalosti excel - Analytické myšlení, obchodní duch - Asertivní jednání – směrem do firmy i k zákazníkům - Vzdělání na úrovni SŠ, VŠ - Chuť neustále se učit a zdokonalovat - Znalost prostředí Microsoft Navision výhodou - Znalost němčiny výhodou Nabízíme: - Práci ve stabilní a dynamické firmě - Nástup ihned, práce na plný úvazek - Firemní stravování - Další jazykové vzdělávání - Příspěvek na penzijní fond Životopisy zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566 502 441, 775892549

Kontaktní údaje:
Zdenka Švandová
775892549
svandova@minirol.cz

TOPlist