MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Pracovník zásahové jednotky - Velké Meziříčí

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 21.1. 2020 14:28 inzerát č. 24021

Náplň práce: - Práce na PC, základní administrativa - Sledování a vyhodnocování monitorovacího softwaru - Koordinace zásahových vozidel - Komunikace s klienty/techniky PCO - Nepřetržitý provoz Požadujeme: - Požadované vzdělání – min USV - Čistý trestní rejstřík - Osvědčení profesní kvalifikace (strážný, 68-008-E) – zajistíme ZDARMA - Ochota učit se novým věcem - Znalost PC, MS Office a internetu - Zodpovědný přístup, stabilitu, samostatnost - Praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti na HPP - Možnost osobního i profesního růstu - Místo výkonu práce Velké Meziříčí - Příjemné pracovní prostředí - Termín nástupu dohodou - Vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) - není podmínka - Benefity-výhodný tarif na volání a internet Mzda od 96,-Kč/hod. + příplatky

Kontaktní údaje:
Radek Haller
736684644
lucie.hamplova@security-monit.cz

TOPlist