MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Montážník

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 17.8. 2022 14:55 inzerát č. 34227

Co vás čeká: Montáže celoskleněných produktů – dveře, stěny, zábradlí, sprchy, obklady. Požadujeme: Vzdělání – min. střední s výučním listem. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku, je však výhodou. Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 30 000 Kč. Měsíční odměny a prémie. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Oborné zaškolení profesionály s dlouholetou zkušeností. Práce na zajímavých projektech. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Kontaktní údaje:
Lucie Hejátková
739917007
hejatkova@vvsklo.cz

TOPlist