Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Elektro a počítače

Celkem inzerátů: 7


Prodám úplně nový Samsung A20e se zárukou 2 roky. Nemám pro něj využití. Za 3500,- kč.

Kávovary Saeco Royal Profesional patří mezi nejpoužívanější automatický kávovary do kanceláří nebo do menších provozoven. Je stavěný na výdej až 80 káv denně. Saeco Royal Profesional je léty prověřený typ, který spolehlivě splní všechny požadavky náročného uživatele. P.c. 40000 Kč servisní prohlídka tento rok za 4000 Kč prodám za 7000 Kč.

Dobry den prodam hodinky samsung galaxy watch kupovane zhruba pred 1 mesicem v zaruce jeste 23 mesicu, ceska distribuce od t- mobile jednou na ruce asi pul dne jen na zkousku a nevyhovuji takze v podstate nepouzite nesparovane s veskerym prislusentsvim folie jak na hodinkach tak na nabijecce kompatibilita s Android tak s IOS, lze pouzit samostatne na e-sim v tomto pripade maji hodinky vlastni cislo nebo sparovat s tel. cena 5000,- dohoda mozna. Prosim vas cena je dana kupni cenou skoro 8500tis. jsou nepouzivane daji se sehnat levneji ale... Takze ti kdo pouzivaji Heureku apod. s cenou 5400 aj. narazkami prosim respektujte a ani mi nepiste. Prodam tomu kdo je oceni dohoda mozna dekuji. Vice foto rad zaslu preferuji osobni predani zadnou postu atd. po domluve kdo nema moznost sve dopravy klidne privezu. reklamniemail1@gmail.com Reaguji do par minut.

Prodam skoro dva roky starou vrchem plněnou pracku Zanussi (ještě je v záruční době). Dvakrát opravovana. Cena 6.000 Kč.

Prodávám starší 8" čtečku elektronických knih včetně obalu. U čtečky byl před několika týdny měněn spínač (v hodnotě přes 500,- Kč), takže je plně funkční. Úplně dole po pravé straně od středu je na několika místech (asi na 5) bodově škrábnut displej, což ale její funkčnost ani viditelnost čtení neovlivňuje. (Snažil jsem to vyfotit, ale fotkách to není vidět.) Veškeré podrobnosti o této čtečce jsou uvedeny zde: https://www.pocketbook-int.com/cz/products/pocketbook-inkpad-2#specifications Ve čtečce není nainstalován poslední firmware, protože ten umožňuje mít současně otevřeny pouze 2 knihy, což mi nevyhovovalo. Pokud by však měl kupující zájem, mohu mu jej nainstalovat. (Pro čtení jedné knihy je lepší a rychlejší.) Stejně tak mohu ve čtečce ponechat české knihy, které nepodléhají autorským právům. Nicméně mohu obsah také zcela vymazat a poslat ji prázdnou. To záleží na rozhodnutí kupujícího. Pravá horní příchytka obalu je trochu vytahaná, protože je udělána tak nešťastně, že zakrývá vstup, takže se při každém nabíjení nebo nahrávání knih musí oddělávat. Čtečka není registrována. Cena 2000 Kč.

Prodám čtyřhlavý videorekordér značky sharp,plně funkční.Cena 499,-

Prodám málo používaný pákový kávovar DeLonghi. Nic mu není, jen jsme si pořídily něco jiného. Pro milovníky kávy nebo jednu osobu vřele doporučuji. Vše jak nové, nic nechybí, původní krabice, návod. Cena 500,- Kč. Více info na https://www.euronics.cz/delonghi-ec-7-1-modre-del…/p385257/… nebo na https://www.youtube.com/watch?v=aSE0qnxDzFk

TOPlist