Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Podmínky registrace

Registrace uživatele

 • Registrace uživatelů je zdarma.
 • Registrace je platná až po schválení provozovatelem portálu.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo neschválit uživatelský účet, který by mohl obsahovat informace a fotografie erotického, rasistického nebo jinak závadného zaměření.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit uživatelský účet, který je používán v rozporu s dobrými mravy, platnými zákony a obecně závaznými etickými a morálními principy společnosti.
 • Registrací dává uživatel souhlas se zasíláním novinek z portálu Třebíčsko.cz.
 • Registrovaní uživatelé získávají možnost aktivně vkládat obsah na portál Třebíčsko.cz.
 • Obsah přidaný uživatelem podléhá schválení provozovatelem webu. Zobrazí se až po jeho odsouhlasení.

Registrace do katalogu firem

Obecná pravidla

Do katalogu firem, obchodů a služeb Třebíčsko.cz lze zařadit pouze zápisy aktivních českých firem a institucí nebo českých zastoupení mezinárodních firem a institucí.

Název firmy

Název firmy, obchodu či služby by měl odpovídat podobě, v jaké se vyskytuje v rejstřících Ministerstva financí (systém ARES), nebo jaký je běžně s touto firmou či obchodem spojován a používán. Mělo by se jednat o všeobecně známý a používaný název firmy, obchodu či služby a nesmí být v rozporu s ochranou známkou či značkou jiné společnosti. V případě podezření může provozovatel portálu takovýto název odmítnout zapsat.

Adresa firmy

Zadávejte přesnou adresu provozovny. Pokud není adresa provozovny v daném regionu a přesto si přejete být uvedeni v katalogu, kontaktujte nás.

Kontaktní údaje

V registraci lze uvést více telefonních čísel, emailových kontaktů a odkazů na webové stránky. Počet kontaktů závisí na zvoleném typu zápisu.

Adresa WWW stránek

Uvedená WWW adresa by měla mít obsah v českém jazyce. Lze uvést i cizojazyčné stránky, pokud neexistuje česká verze, ale musí patřit firmě nebo její mateřské organizaci. WWW adresa musí odkazovat na hlavní stránky firmy, nikoli na některou konkrétní podstránku a nesmí se jednat o přesměrovanou doménu (redirect). Stránky budou uvedeny s www před doménou, pokud tak v tomto tvaru fungují.

Pokud firma nemá vlastní WWW stránky, nelze místo nich použít záznam z jiné databáze či adresáře firem. V takovém případě zůstane kolonka "Web" nevyplněna.

Popis činnosti

Popis činnosti firmy musí být souhrn činností firmy v logických větách v českém jazyce. Musí zahrnovat činnost celé firmy, tedy centrály i případných poboček a divizí.

Délka popisu je limitována do 300 znaků (písmena včetně mezer a interpunkce).

V popisu činnosti jsou zakázány:

 • tázací, rozkazovací a zvolací věty
 • zbytečné a nic neříkající věty typu "vše co jste kdy chtěli vědět o..." či "přijďte se podívat sami"
 • superlativy a objektivně neposouditelné zmínky o kvalitě, např.: "vyráběné naší nepřekonatelnou špičkovou technologií"
 • jakékoli zmínky o penězích (cena výrobků, slevy, atd.)
 • ukončení výčtů výrazy "atd." nebo "aj." a jejich ekvivalenty
 • verzálkami psaná slova, pokud se nejedná o zkratky, názvy výrobků či firem, které se oficiálně zapisují pouze verzálkami
 • informace o adrese a regionu firmy
 • jakékoli kontaktní informace, jméno firmy
 • popisek nesmí být pouhým výpisem klíčových slov pro hledání
 • žádné zmínky o konkurenci
 • žádné informace související s časem (např. nově zrekonstruovaný, již 10 let na trhu apod.)
 • text či části textu psané velkými písmeny

Konečnou podobu popisu činnosti u neplaceného firemního zápisu určují administrátoři katalogu Třebíčsko.cz a vyhrazují si právo upravit jeho konečné znění.

Kategorie

Každý zápis je zařazen v jedné hlavní kategorii. Musí se jednat o kategorii co nejpřesněji vystihující činnosti firmy. U vyšších typů zápisu lze počet kategorií rozšířit o tzv. kategorie vedlejší.

Pobočky

Pokud má firma či instituce více fyzických poboček, je možné všem vytvořit zápisy a odkazovat na ně v sekci "Pobočky". Zápis pobočky musí mít s centrálou shodné tyto údaje:

 • IČ a DIČ
 • název
 • webovou stránku
 • kategorie
 • popis činnosti

V případě registrace více poboček doporučujeme kontaktovat provozovatele, který na pobočky může poskytnout 50% slevu z vybraného placeného zápisu.

Fotografie a loga

K zápisu ZÁKLAD není možné přidat fotografii Vaší provozovny, umístit fotografie výrobků, reklamní letáky a logo firmy.

Soubor s grafikou musí být v jednom z následujících formátů: jpg, png, gif. Podle Smluvních podmínek je zadavatel odpovědný za soulad své grafiky s platnými zákony ČR, dobrými mravy a etickými pravidly.

Administrátoři si v případě uvedení údajů, které nebudou v souladu s těmito pravidly, vyhrazuje právo takovou grafiku uvést do souladu s těmito pravidly případně grafiku úplně odstranit.

Konečnou podobu neplaceného i placeného firemního zápisu určují administrátoři portálu Třebíčsko.cz a vyhrazují si právo upravit jeho konečné znění a umístění.

Ceny, fakturace

Ceny za jednotlivé typy zápisu naleznete v aktuálním ceníku. Cena za tarif je roční, jiné časové alternativy se řídí individuálním ceníkem a nemusí odpovídat poměru cena/čas. Roční cena za tarif je jednorázová, v případě předčasného ukončení ze strany objednavatele či provozovatele se poměrná část nevrací. Formy úhrady za služby: hotově, zálohovou fakturou, fakturou. Na každý placený zápis je vystaven daňový doklad. Objednavatel souhlasí se zasíláním faktur elektronickou formou.

Ukončení, zrušení zápisu

Ukončení zápisu v databázi Třebíčsko.cz lze provést pouze po vzájemné dohodě a po ověření, zda je objednavatel ukončení zápisu oprávněn jednat za danou firmu (ověření je provedeno emailem, telefonicky či osobní návštěvou).

Registrace do katalogu lékařů

 • Registrace do katalogu lékařů je zdarma.
 • Registrace je platná až po schválení provozovatelem portálu.
 • Registrací do katalogu lékařů získává uživatel právo vkládat obsah do katalogu lékařů.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo upravit konečnou podobu a umístění vloženého obsahu.
chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
TOPlist