Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zásady ochrany soukromí

Ochrana osobních údajů

Využitím služeb portálu Třebíčsko.cz uživatel uděluje souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, za účelem komunikace s uživatelem. Mezi osobní údaje, které budou pro tyto účely shromažďovány, je zahrnuto: jméno a příjmení uživatele, telefonní číslo a e-mailová adresa.

Poskytnuté kontaktní údaje nebudou předány třetím osobám ke komerčním účelům a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a souvisejícími předpisy. Shromážděná osobní data budou používána výhradně pro účely související s poskytováním služeb uživateli. Uživatel tímto souhlasí, že tyto údaje mohou být použity k výše uvedenému účelu až do odvolání tohoto souhlasu.

Provozovatel portálu se zavazuje k ochraně a zabezpečení shromažďovaných informací, a to prostřednictvím bezpečnostních opatření a technických a administrativních postupů, které byly zavedeny za účelem zabránění neoprávněnému přístupu, zachování přesnosti dat a zajišťování správného použití těchto informací.

Použití cookies

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče a umožňuje zaznamenat informace o vaší návštěvě. Používáme je například ke zobrazování relevantních reklam, sledování počtu návštěvníků na stránce, k usnadnění registrace nových služeb a k ochraně vašich dat.

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované společnostmi Google a Seznam. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Více informací viz Ochrana soukromí Google.

chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
TOPlist