STYLSTAV KŘIŽANOV hledá zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zásady ochrany soukromí

Ochrana osobních údajů

Využitím služeb portálu Třebíčsko.cz uživatel uděluje souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, za účelem komunikace s uživatelem. Mezi osobní údaje, které budou pro tyto účely shromažďovány, je zahrnuto: jméno a příjmení uživatele, telefonní číslo a e-mailová adresa.

Poskytnuté kontaktní údaje nebudou předány třetím osobám ke komerčním účelům a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a souvisejícími předpisy. Shromážděná osobní data budou používána výhradně pro účely související s poskytováním služeb uživateli. Uživatel tímto souhlasí, že tyto údaje mohou být použity k výše uvedenému účelu až do odvolání tohoto souhlasu.

Provozovatel portálu se zavazuje k ochraně a zabezpečení shromažďovaných informací, a to prostřednictvím bezpečnostních opatření a technických a administrativních postupů, které byly zavedeny za účelem zabránění neoprávněnému přístupu, zachování přesnosti dat a zajišťování správného použití těchto informací.

Použití cookies

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče a umožňuje zaznamenat informace o vaší návštěvě. Používáme je například ke zobrazování relevantních reklam, sledování počtu návštěvníků na stránce, k usnadnění registrace nových služeb a k ochraně vašich dat.

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované společnostmi Google a Seznam. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Více informací viz Ochrana soukromí Google.

TOPlist