Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Mateřská škola Třebíč, ul. Okružní

Poslední aktualizace: 10. 7. 2015 Opravit údaje

Naše mateřská škola stojí uprostřed malého sídliště na západním okraji města Třebíče. Má ideální, klidnou polohu, v její blízkosti je velký rybník, louky i les. Kolem mateřské školy je rozlehlá zahrada se vzrostlou zelení, se dvěma pískovišti a dřevěnými průlezkami.


Kontaktní údaje

Adresa: Okružní 962/13
674 01 Třebíč
Telefon:
568 853 476
(ředitelka)
568 853 045
(školní jídelna, jednotlivé třídy)
E-mail:
Web:
Lidé: Bc. Svatava Toušková - ředitel
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

V současné době je škola 4 třídní, navštěvuje jí 100 dětí ve věku od 3 - 7 let, jsou rozděleny do tříd s názvy Rybička, Motýlek, Beruška a Veverka. Třídy jsou věkově smíšené, bez zaměření.

V dubnu 2001 byla škola přijata na základě vlastního projektu do sítě škol podporujících zdraví a smí tak užívat logo Zdravá mateřská škola. Řídíme se filozofií a zásadami tohoto projektu a snažíme se jej propagovat mezi rodiči a svým okolím. Cílem výchovného působení naší školy je vychovat děti samostatné a sebejisté, přístupné komunikaci a spolupráci s okolím, vážící si zdraví svého i druhých, schopné najít si v budoucnu své místo ve společnosti.


Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
TOPlist