Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zákrokové sálky a porodnická ambulance

Aktualizace: 7. 5. 2015
Opravit údaje
Adresa: Purkyňovo nám. 133/2
674 01 Třebíč
Umístění: pavilon A, I. NP
Telefon:
568 809 361
(objednání k drobnému operačnímu zákroku)

Ordinační hodiny

  Dopoledne Odpoledne
Pondělí 07:30 - 12:00
Poznámka:   8:00 - 10:00 amnioskopie, 10:30 - 12:00 urogynekologická vyšetření
Úterý 07:30 - 12:00
Poznámka:   drobné operační zákroky
Středa 07:30 - 12:00
Poznámka:   8:00 - 10:00 amnioskopie, 10:00 - 12:00 urogynekologická vyšetření
Čtvrtek 07:30 - 12:00
Poznámka:   7:30 - 12:00 drobné zákroky, 10:00 - 12:00 urogynekologická vyšetření
Pátek 08:00 - 12:00
Poznámka:   8:00 - 10:00 amnioskopie, 10:00 - 12:00 urogynekologická vyšetření
Sobota - -
Neděle - -
Poznámka:   Po - Pá kardiotokografie - CTG

Poznámka

Malé ambulantní zákroky a ošetření. Urogynekologická vyšetření. Amnioskopie. Sledování potermínové gravidity. CTG  (kardiotokograf) – záznam srdečních ozev plodu. 

Kardiotokografie

Od 36. týdne těhotenství jsou většinou budoucí maminky posílány svým gynekologem k monitorování kardiotokografem – CTG (těhotné toto vyšetření nazývají slengově „pásy“). Kardiotokografie je přístrojové monitorování akce srdeční plodu a děložních stahů matky. Srdce plodu tepe asi 2x rychleji než srdce maminky. Frekvence srdečních ozev se pohybuje v rozmezí asi 120 –160 úderů za minutu. Monitorování je vhodné ambulantně kontrolovat 1x týdně až do porodu. Doba testu je 20 – 30 min. Monitorování se provádí každý den dopoledne v prostorách gynekologických zákrokových sálků (přízemí budovy A), v odpoledních hodinách a o víkendech na porodním sále (Pavilon pro matku a dítě - budova M - 4. podlaží).

Ambulance pro potermínové gravidity - Amnioskopie

Tato ambulance se nachází v prostorách zákrokových sálků gynekologie (přízemí budovy G). Pokud budoucí maminka překročí období termínu porodu (tzv. přenášení), je jí doporučeno vyšetření v naší ambulanci zkušeným porodníkem. U těhotné ohodnotí zralost porodních cest a může připojit i doplňková vyšetření: kardiotokografii a ultrazvukové vyšetření (biometrie, dopplerovské vyšetření, biofyzikální profil), ev. amnioskopii. Amnioskopie je vyšetřovací metoda, při níž se v gynekologické poloze tubusem zavedeným přes pochvu do děložního hrdla pozoruje barva plodové vody a plodové obaly. Vyšetření se provádí většinou v pondělí, středu a pátek mezi 8:00 a 10:00 hodinou. 

Malé ambulantní zákroky

Na zákrokových sálcích našeho oddělení se rovněž provádí malé ambulantní zákroky. Na základě doporučení obvodním gynekologem a objednání na tel. č. 568 809 348, přichází pacientka na ambulanci gynekologicko porodnického oddělení (budova G v přízemí). Je provedeno základní vyšetření – Tk, TT a pacientka je seznámena s předpokládaným průběhem zákroku. Po provedení zákroku zůstává odpočívat 2 hodiny na pokoji zákrokových sálků a poté je poučena a propuštěna domů. 

Urogynekologické vyšetření

Urogynekologická vyšetření se provádějí na základě doporučení obvodního gynekologa a objednání k tomuto vyšetření při potížích s nechtěným únikem moči. 
Lékař při tomto vyšetření stanoví příčinu samovolného, nechtěného, nekontrolovaného úniku moči a doporučí potřebnou léčbu. Nejdříve klientka vyplní dotazník, poté následuje kompletní gynekologické vyšetření. Lékař vyšetří moč na možnou přítomnost infekce v močových cestách. Následuje cystometrie - pomalé naplnění močového měchýře fyziologickým roztokem. Tím se ukáže funkční a maximální kapacita močového měchýře a schopnost stažení svěrače močové trubice. Pod ultrazvukovou kontrolou se pak dále stanoví uložení a schopnosti močové trubice, hrdla močového měchýře a další údaje nutné ke stanovení správné diagnozy a léčby. Vyšetření je zcela bezbolestné.
Vhodným doplňkem při léčbě inkontinence je posilování svalů pánevního dna, o kterých je klientka rovněž poučena. Cvičení pánevního dna může každá žena provádět doma nebo se může účastnit vedeného cvičení na posílení pánevního dna (informace na tel.č. 602 116 073 nebo na www.zenyatehotne.cz).


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie
TOPlist